Wielkopolskie Endokrynolog

Ostrów Wielkopolski

Leczę się prywatnie u Pani doktor od kilku lat. Jest przemiłą osobą, bardzo poważnie podchodzi do analizy wyników. Dodam, że jestem po dwóch strumektomiach tarczycy. W razie pogorszenia wyników Pani doktor chętnie udziela informacji przez telefon. Zawsze trafia z lekami. Konkretna i kompetentna pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Ola

rzeczypospolitej
Poznań

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

Spichrzowa 42
Złotów

Miałam 3 wizyty u Pani doktor i na tym poprzestanę.Na każdej wizycie poświęciła mi zaledwie 3-4 min.i następny pacjent.Na pierwszej wizycie w grudniu 2008r w ogóle mnie nie przyjęła,poprostu pojechała sobie przed czasem do domu.Szkoda że NFZ wyrzuca nasze pieniądze w błoto podpisując umowy z takimi lekarzami.

lekarz Paweł Bolko

Internista, Endokrynolog

Medyczne Centrum ZDROVITA
ulica Zbąszyńska 9
64-300 Nowy Tomyśl

Bierze pieniądze za nic. Tyle lat żona się u niego leczył, gdyby nie operacja i fachowcy w poznaniu żona by się dawno udusila. A on cały czas powtarzał " PANI JEST ZA MŁODA NA OPERACJE"

NZOZ Endokrynologia Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Poznaniu Sp. z o.o.
ulica J. Słowackiego 8
60-823 Poznań

Lekarka nie słucha tego co mowi pacjent, podwaza opinie i kompetencje innych lekarzy, eksperymentuje z lekiem... oschła

woj szp
juraszow
Poznań

lekarz malo komunikatywny nie udziela informacji o stanie zdrowiatrzeba o wszystko wypytywac .podaje sprzeczne informacje podwaza opinie innych specjalistow jest nieuprzejna poprostu odwala panstwowa robote ciekawe czy prywatnie tez tak traktuje pacjentow.
Opinia dodana przez: kasia887_1966

Nowa 1B/4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Chodzilam okolo roku prywatnie, stracilam mase kasy na prywatne badania a pani doktor nawet karty pacjenta nie zalozyla i kazda wizyta zaczynala sie streszczeniami poprzednich wizyt. Lekarka wiecznie znudzona i zmeczona, Nie nawiazuje nawet kontaktu wzrokowego z pacjentem. Poza tym wystawia bledne diagnozy a potem twierdzila ze to MOJA WINA bo zle opisalam chorobe. zenada. Nie polecam a wrecz radze omijac szerokim lukiem.
Opinia dodana przez: alicja

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

Brak konkretnych informacji jeśli chodzi o leczenie. Niezbyt miłe podejście do pacjenta. Ciezko wyciagnac od pani doktor jakiekolwiek informacje jesli chodzi o stan dziecka. A najlepiej to wogole o nic nie pytac bo zaraz odpowiada wzburzonym tonem. Nie polecam.

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań

Wizyta dotyczyła niskiego wzrostu dziecka. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do przypadku. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Przy tym wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Lidia

Słoneczna 54a