Endokrynolog

Wolny termin: 22 Cze o 15:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: jutro o 12:00. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 27 Cze o 16:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Warszawa lek. med. Ewa  Kaszuba Wojtachnio

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 26 Lip o 13:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Pierwszy lekarz, który tak kompleksowo podszedł do mojego zdrowia. Czas poświęcony przez lekarza podczas wizyty obejmował bardzo szczegółowy wywiad, wypytał o przebyte choroby. Dokładnie przeanalizował problem z którym przyszłam i wydaje mi się, że diagnoza i zalecone leki są trafne. Polecam i szczerze dziękuję za dokładność i zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Wanda Łazuka
Endokrynolog Pruszcz Gdański dr n. med. Vijay Kumar Sharma

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Androlog, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Norbert Gaweł

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta.
Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: 25 Cze o 13:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa