Wrocław Endokrynolog

Alicja Filus

Internista, Endokrynolog

CM Medycyna Rodzinna (grupa Lux Med)

Wrocław

od 3 lat choruje na hashimoto i szukam dobrego lekarza tą panią moge polecic w ciemno , chyba zesłano mi ją z nieba :)

Opinia dodana przez: magdalena

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

Jestem pacjentką dr od 5 lat. Mój stan przed 5 laty był tragiczny i nikt nie mógł dojść co jest powodem. Wszystko niby wskazywało na chorobę tarczycy, a jedynie wyniki nie. Tylko dzięki uporowi, konsekwencji i indywidualnemu podejściu do pacjenta Pani doktor, mogę dzisiaj normalnie funkcjonować.

Opinia dodana przez: ania

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Zgadzam się z opiniami o p. dr Piotrze Janczaku . To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku miesięcy chodzi do niego mój mąż, u którego pan doktor stwierdził nadczynność tarczycy. Dodatkowo mąż ma jeszcze guzki po obu stronach tarczycy. U dr Janczaka mąż dostał konkretne wskazówki i leki. Polecamy jak najbardziej.

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do Pana Jerzego już po paru wizytach. Zazwyczaj moje wizyty u endokrynologa trwały 5 minut i kończyły się na wypisaniu recepty. Bardzo cieszę się, że ktoś w końcu porządnie mnie przebadał i wypowiedział się na temat mojego zdrowia. Mam 20 lat, tarczycę wycięto mi w całości 2 lata temu i od tamtego czasu nigdy nie otrzymałam tak miłej i profesjonalnej pomocy. Może miałam pecha. Tak czy inaczej, bardzo polecam!

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia

dr n. med. Teresa Żak

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

ulica Krzycka 69
53-019 Wrocław

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to wspaniały lekarz z powołania. Jest kompetentna, miła i cierpliwa. Anna.

Opinia dodana przez: Ania

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Pani Doktor rzeczowa, konkretna, przyjazna, przy tym bardzo sympatyczna i otwarta. W trakcie wizyty doktor mi wszystko wyjaśniła i skierowałą na dalszą diagnostykę. Na tym etapie zdecydowanie polecam Pania Doktor! Warto było do niej przyjechać. :)

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Polecam dr Szymczaka.Jestem pod opieką tego lekarza od ponad dwóch lat.Odpowiednie podejście,odpowiednie dawki hormonów tarczycy.Czuję się świetnie i to jest najważniejsze.

Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Iwona Zięba

Internista, Endokrynolog

Brodatego
53-238 Wrocław

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.

Opinia dodana przez: Barbara

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

Bardzo rzetelny i godny polecenia lekarz! jedyny,do którego mam 100% zaufanie, kompetentny,uratował mi życie,bo tylko Jego diagnoza była trafna,nie odsyła pacjenta tylko stara się pomóc i zaradzić.

Opinia dodana przez: Aneta