Endokrynolog Gdańsk

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Pacjent z Gdyni

Gdańsk

Pani doktor to prawdziwy dr House:)Nie dość, że otrzymałam konkretne i profesjonalne wskazówki, jak leczyć syna(15 - latka p. dr przebadała bardzo starannie),to jeszcze mnie skierowała do pulmunologa,bo zaniepokoił ją mój dziwny oddech.Bardzo dziękuję za tak fachową poradę i długą rozmowę o chorobach ciała i duszy.Lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Monika

bardzo miła , rzeczowa i niezwykle życzliwa,

bardzo miła , rzeczowa i niezwykle życzliwa,

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "COR-GYN"
ulica ulica Legionów 60
80-442 Gdańsk

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)

Opinia dodana przez: Paulina

Spec.Gabinet Gin-Endokrynologiczny
Grunwaldzka 212 budynekHossa
80-238 Gdańsk

Po prostu brak mi słów żeby wyrazić kompetencje,podejscie do pacjenta tej Pani Doktór. polecam każdemu,kto tak jak ja długo już leczy się,a lekarze nie potrafią mu pomóc,każdemu kto chce być wreszcie wysłuchany przez kompetentnego lekarza. W Jej gabinecie nie będziecie poganiani,znajdziecie tu konkretną pomoc wykształconego lekarza z świetnym podejściem do pacjenta

ENDOMED

Gdańsk

Z pomocy Profesora Sworczaka korzystam już 6 lat i zawsze jestem niezmiernie zadowolony z wizyt. Jest to po prostu profesjonalista, potrafi zadbać o pacjenta i najnormalniej w świecie go leczyć/wyleczyć. Zawsze jest miły i cierpliwy, wysłucha pacjenta i sam zapyta o wszystkie dolegliwości lub sprawy, nie tylko te z dziedziny endokrynologii. Jest to przesympatyczny i wielce pomocny człowiek, życzyłbym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli, wówczas może społeczeństwo byłoby zdrowsze i spokojniejsze. Pan Sworczak to z pewnością najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem i o jakim słyszałem. Jeżeli ktoś ma potrzebę i możliwość konsultacji z doktorem Sworczakiem to bez wahania polecam.

Opinia dodana przez: Hashimoto

NSZOZ Ewa Stefanowicz-Kujawa
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

Pani Lekarz bardzo miła. Wysłała mnie na dodatkowe badania, dopiero wtedy zapisała leki. Niestety przyjmuje w przychodni na niskim poziomie o nazwie endomed, ta przychodnie odradzam.

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Świetna Pani Doktor - idealne podejście do małego pacjenta - dziecko nie krzyczy i czuje się "ważne" - no a dla mnie przynajmniej wiadomo, że lekarz wie co mówi i Pani Asia mówi to w taki sposób że wychodzi się podbudowanym z wizyty, mimo niełatwych diagnoz niestety....

Opinia dodana przez: Teresa