Endoprotezoplastyka Stawów

Wolny termin: dzisiaj o 12:50. Sprawdź inny.
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Opinia dodana przez: Urszula Janiszyn
Neurochirurg Łask dr n. med. Bartosz Bryszewski

98-100 Łask

W listopadzie 2016 miałem przeprowadzoną operację przepukliny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Operacja zakończyła się sukcesem i do tej pory nie odczuwam dolegliwości z tym związanych. Pan Doktor jest godny polecenia ze względu na podejście do pacjenta, któremu tłumaczy na czym polega schorzenie i jakie są metody leczenia, ponadto stara się pomóc bardzo szybko pacjentowi nie traktując go jednocześnie jako kolejnego numerka z listy (to w dzisiejszych czasach rzadkość). Polecam.

Opinia dodana przez: Kamil

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Męczyłem się bardzo długo z zespołem cieśni nadgarstka, ale każdy lekarz u którego byłem twierdził, że nie ma sensu operować. W końcu doktor Pierchała zdecydował, że nie pozostaje nic innego i mnie zoperował. Teraz w końcu przestałem odczuwać ból w ręce i pewnie do końca życia będę mu wdzięczny. Polecam!

Opinia dodana przez: Patryk
Ortopeda Bolesławiec lekarz Krzysztof Uszyński

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. I tu też właśnie trafiłem ,po uzgodnieniu, na Pana Dr Krzysztofa Uszyńskiego. Konsultacja dała mi w zasadzie to czego oczekiwałem: zostałem zbadany, skonsultowano wyniki dodatkowe /rtg/ i postawiono jednoznaczną diagnozę. Okazało się ,że mam chore oba stawy biodrowe w tym lewy gorszy i wymagający natychmiastowej interwencji a drugi to niezbyt odległa przyszłość. Jest moim wielkim szczęściem, że trafiłem na doktora Uszyńskiego który okazał się lekarzem w pełnym znaczeniu tego słowa, fachowym, kompetentnym a zarazem bardzo kont aktywnym i człowiekiem pełnym empatii dla leczonych chorych. Zabieg i dalszy ciąg terapii zostały dokładnie omówione ze zwróceniem uwagi na zagrożenia. Operacja przebiegła bez powikłań i na piątą dobę opuściłem szpital. Dalsze leczenie kontynuowałem w szpitalu rehabilitacyjnym. Powróciłem do pracy w pełnym wymiarze godzin. W tym czasie nie miałem żadnych dolegliwości, a zakres ruchów w operowanym stawie jest jak przed operacją. O protezie przypominają mi jedynie dzwonki bramek na lotniskach. Po siedmiu latach niestety odezwał się ból w drugim, prawym stawie biodrowym /potwierdzenie pierwotnej diagnozy/ Ból nasilał się bardzo szybko tak że musiałem zaprzestać pracy zawodowej i chodziłem przy pomocy kul. Ponownie udałem się po pomoc do mojego „Dobrego Doktora” dr. Uszyńskiego. Konsultacja- decyzja o konieczności operacji drugiego biodra po należnej karencji. Jestem już po zabiegu operacyjnym w czasie rehabilitacji. Dla Pana Doktora byłem znowu człowiekiem potrzebującym pomocy a nie procedurą nr……… Dziękuję Ci, Panie Doktorze za to że mogę nadal egzystować i za to że istnieją lekarze którym można bezwzględnie zaufać. Życzę Panu dużo zdrowia aby mógł Pan nadal przywracać zdrowie ludziom tego potrzebującym.

Opinia dodana przez: Jacek
Neurochirurg Łask prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

98-100 Łask

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska
Traumatolog Sosnowiec dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nie zgadzam się nic, a nic z opiniami. Pan docent uratował moją nogę. Był niezwykle miły i sympatyczny. Wytłumaczył wszystko i jako jedyny na Śląsku podjął się leczenia, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.

Opinia dodana przez: Judyta
Fizjoterapeuta Łask mgr Damian Danielski

Traumatolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Opinia dodana przez: Marysia
Ortopeda Brudzowice lekarz Wojciech Koniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS" - SZPITAL
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w NZOZ Primus Brudzowice.
Operacja przebiegła sprawnie w przemiłej atmosferze. Pan doktor od pierwszej wizyty w jego gabinecie okazał mi dużo zrozumienia. Dokładnie objaśnił moją kontuzję, narysował, pokazał.

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w NZOZ Primus Brudzowice.
Wojciech Koniec to specjalista nastawiony na pacjenta, komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, nie liczy czasu podczas wizyty, słucha i jest świetnym psychologiem motywującym do leczenia a ja należę do osób strachliwych.
Z pełnym przekonaniem polecam doktora Wojciecha Końca, ponieważ takich lekarzy dotychczas oglądałam tylko w filmach.
Panie doktorze życzę Panu sukcesów w dalszej karierze i proszę się nie zmieniać. Dziękuję bardzo za wszystko i pozdrawiam Ewelina z Zawiercia

Opinia dodana przez: Ewelina
Fizjoterapeuta Łask mgr Dawid Żak

98-100 Łask

Z Panem Dawidem spotkałam się po raz pierwszy w sierpniu 2017 roku, przed kolejną artroskopią stawu kolanowego. Z trudem się poruszałam, ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pan Dawid był moim terapeutą wiodącym – opiekunem, który nie tylko bardzo intensywnie pracował nad poprawą ruchomości mojego stawu kolanowego, przygotowując mnie do operacji, ale który nieustępliwie, lecz równocześnie sposób niezwykle taktowny, mobilizował mnie do ćwiczeń i zwiększonego wysiłku.
Znakomity fachowiec, o bardzo ...

Znakomity fachowiec, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, wykazujący się olbrzymią empatią i umiejętnością słuchania pacjenta i niezwykle skuteczny. Po zabiegu operacyjnym lekarze byli zadziwieni sprawnością pacjentki w wieku emerytalnym, która tak szybko wróciła do formy…. Oczywiście rehabilitację po zabiegu odbyłam pod opieką wiodącą Pana Dawida. Bardzo cieszyłam się z tych spotkań, wiele z nich skorzystałam i nadal korzystam z zalecanych wskazówek i ćwiczeń. Jednego mi tylko żal – że mieszkam w innym mieście i nie mogę częściej korzystać z pomocy tego utalentowanego, skutecznego fizjoterapeuty.
Irena

Opinia dodana przez: Irena