Epidemiolog

ul. Klonowa 46/19
25-553 Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Sylwia

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Marii Skłodowskiej-Curie 5
Wrzeszcz, Gdańsk

Trafiłam do Przychodni - Gabinety Lekarskie Osteoporosis z powodu potrzeby pilnego badania densytometrii.. Udało się otrzymać wolny termin szybko. Badanie gęstości kości przeprowadzał dr Bartłomiej Rawski. Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny człowiek z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Badanie i opis bardzo szczegółowe i rzetelne z zaleceniami co mam dalej robić. Z pewnością nie raz skorzystam z usług tego wspaniałego doktora. Polecam innym. Godny zaufania specjalista.

Opinia dodana przez: Katarzyna

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Piotrowskiego 5 lok. 3
85-098 Bydgoszcz

Kompetentny z dużym doświadczeniem lekarz. Serdecznie wszystkim polecam i dziękuję za pomoc lekarską.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Wojciech Kowalski

Epidemiolog, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

Epidemiolog Gniezno dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
62-200 Gniezno

Polecam panią Martę jest świetnym dietetykiem dzięki jej radom (swoim samozaparciu) oraz diecie i ćwiczeniom zgubiłam tyle ile chciałam w krótkim czasie i teraz mogę się tylko cieszyć z tego jak wyglądam a przede wszystkim jak się czuję. Polecam panią Martę swoim znajomym z podobnymi problemami bo na prawdę warto.

Opinia dodana przez: Pola

dokładna i sumienna

świetny specjalista od wątroby polecam wszystkim,
dokładna i sumienna

Gdańsk

„Bezpowrotnie minęły czasy indywidualnych decyzji terapeutycznych chirurga. Dziś wymaga się tworzenia interdyscyplinarnych zespołów opiekujących się pacjentami”. Dr Julie Freischlag, naczelny chirurg John Hopkins’ Hospital
Literatura:

Literatura:
„Posocznica gronkowcowa –choroba nadal zagrażająca życiu.” M.Kowalik, J. Ellert-Żygadłowska, T. Smiatacz, H. Trocha, L. Weyna, M. Orłowski, R. Pajuro. Pol. Merk Lek., 2001, XI, 64, 352.
Wnioski z pracy: Posocznica gronkowcowa rozwijająca się poza szpitalem, w porównaniu z zakażeniami szpitalnymi, charakteryzuje się cięższym przebiegiem, większa liczbą powikłań narządowych i ostrych stanów zagrażających życiu, a także obarczona jest większą śmiertelnością, mimo dużej wrażliwości na antybiotyki szczepów gronkowca ją wywołujących.
„Posocznica” J. Juszczyk, A. Samet, wyd. Via Medica, Gdańsk 2006, wyd.1
„Posocznica gronkowcowa u niemowlęcia wywołana szczepem zespołu 52, 52A, 80, 81 opornym na linkomycynę” A. Samet, M. Cimaszewski. Przegl. Pediatr. 1974; t. 4, nr 6, s. 549-551

Opinia dodana przez: Julia

ulica Ogrodowa 25
74-300 Myślibórz

Witam,

Witam,
dr Witkowski jest wspaniałym człowiekiem, a tylko taki może być dobrym lekarzem. Inni lekarze moga się od niego dużo nauczyć. Przede wszystkim empatii, zrozumienia, tego, ze mają do czynienia z człowiekiem, a nie z kawałkiem mięsa. Ponadto ma ogromne doświadczenie, które zdobył przez wiele lat praktyki lekarskiej. Polecam na 100 %.

lekarz Dariusz Młodawski

Wizyty domowe, Epidemiolog

Żeromskiego 28 lok. 32
29-100 Włoszczowa

Super podejście do dzieci, skuteczne leczenie. A do tego skromny, bez chamstwa i gwiazdorzenia. Udziela porad jak postępować, czego unikac, jaką dietę stosować. Od zawsze leczę u niego dzieci i nigdy się nie zawiodłam.

Salus Aegroti s.c.
Żelazna 1 III p.
40-952 Katowice

Proszę uważać na panią Alicję Książek - jest nieuczciwa i niekompetentna. Wraz z moim partnerem, poprosiliśmy ją o zamówienie szczepionki na japońskie zapalenie mózgu, pytając dokładnie ile nas to będzie kosztowało. Po kilku wcześniejszych telefonach zapewniła nas, że całkowity koszt na osobę wynosi 480zł, co nie ukrywam jest dla nas niemałą kwotą. Nic wówczas nie wspominała o swoim honorarium. Podczas wizyty powiedziała,że szczepionka miała kosztować 460zł,zaś 20zł chciałą doliczyć za swoją fatygę. Okazało się jednak,że szczepionka kosztowała 480zł, a pani doctor, stawiając mnie i mojego partnera pod murem nagle zarządała od każdego z nas po 50zł. Nie miałabym jej tego za złe, gdyby nie to, że nic wcześniej o tym nie wspominała, mimo naszych wielokrotnych pytań o CAŁKOWITY koszt jaki będziemy musięli ponieść. Tak się po prostu nie robi. Ponadto podała nam błędne informacje dotyczące samej szczepionki - aby to wszystko miało sens należy zaaplikować 2 dawki owej szczepionki, przy czym drugą powinno się dostać po około 28 dniach od otrzymania 1-szej, nie zaś po 11 miesiącach, jak twierdziła niedouczona pani doktor. Podała nam również błędne informacje co do stosowania bardzo drogiego leku na malarię - malarone. Takie błędy są niedopuszczalne, zwłaszcza w tak ważnych kwestich i za takie pieniądze. Naprawdę wszystkim odradzam korzystania z usług pani Alicji Książek, potrafi ona jedynie się uśmiechać i dużo mówić, niestety nie zawsze zgodnie z prawdą.