dr n. med. Erita Filipek

Leczymy córkę u Pani Docent od chwili rozpoznania obuocznej zaćmy wrodzonej i nie mam wątpliwości, że Docent jest świetnym fachowcem. Zawsze mogę zadzwonić, napisać sms, również poza godzinami pracy czy w święta. Pani Docent zawsze odpowie i przyjmie do kontroli w razie potrzeby. Ma ogromne doświadczenie, trudno o lepszego specjalistę.

Polecam panią doktor jestem ojcem dziecka które jest leczone u pani doktor od ponad trzech lat zaćma obustronna na obecna chwile jest dobrze, gdzie indziej nie chcieli podjąć się zabiegu rok 2017 .

Polecam panią doktor jestem ojcem dziecka które jest leczone u pani doktor od ponad trzech lat zaćma obustronna na obecna chwile są duże postępy .

Świetny lekarz z podejściem do dziecka. Mój syn nie należy do spokojnych dzieci, dużo mówi, wszystko musi wiedzieć, nie da sobie zajrzeć do oczu póki wszystkiego mu się nie wytłumaczy . Pani doktor ze stoickim spokojem odpowiadała na wszystkie jego pytania. Jako pierwsza stwierdziła u syna nadwzroczność dziecięcą, główny powód powstawania gradówek na powiekach. Wystarczyło kupić okularki i problem znikł.

Chciałbym się podzielić opinią na temat Pani dr po tym jak potraktowała moją niepełnosprawną córkę. Córka miała mieć planowy zabieg korekty uciekającego lewego oka (zez) na oddziale okulistyki dziecięcej szpitala w Katowicach. Została skierowana przez lekarkę, która pracuje razem z Panią dr. Badana okulistycznie jest od przeszło 4 lat w gabinetach Pani prof Romaniuk, gdzie miała stwierdzone zezowanie obuoczne naprzemienne. Przeszła kwalifikację anestezjologa, pediatry i wstępną okulisty w pierwszym dniu. Problem zaczął się w dniu drugim godzinę przed zabiegiem, kiedy to trafiła na konsultacje do Pani Filipek. Ta machając krową na patyku przed oczyma i wydając polecenia do niepełnosprawnego dziecka stwierdziła, że nie współpracuje i poza tym ( "cud" ) ona zeza nie widzi. Poza tym jeśli nawet jest to "TAKIE" dzieci mają zeza do końca życia bo są neurologiczne i ona jej nie będzie operować. Wypis dostaliśmy z opinią o nieprawidłowych parametrach krzepliwości krwi. Odradzam wizyty u tej Pani ze względu na brak jakiejkolwiek empatii dla dziecka i rodzica. Córka jest cudownym dzieckiem i przeszła w życiu dużo. Oby w dalszym trafiała jak najmniej na "TAKICH" "lekarzy".

Bardzo kompetentna . Dobre podejście do dzieci , ale sposób komunikacji z rodzicami na poziomie dostatecznym jednak polecam

Miałam przyjemność spotkać się z Panią doktor dwukrotnie. Za każdym razem po wizycie czułam niesmak. Nie podważam kompetencji, w żadnym wypadku, ale sposób przekazywania informacji(oczywiście złych)i podejście do rodzica chorego dziecka pozostawia wiele do życzenia. Od takiego kompetentnego lekarza oczekiwałabym więcej empatii.

Jedyny lekarz, który potrafi dokładnie odpowiedzieć na pytania, jest raczej uprzejma. Ma dobre podejście do dzieci i jest bardzo dobrym fachowcem.

Świetny lekarz, miła osoba, ma wspaniałe podejście do dzieci.

Świetny lekarz, miła osoba, ma wspaniałe podejście do dzieci.

Wspaniały lekarz pod każdym względem:-)

Wspaniały lekarz pod każdym względem:-)