Bardzo dobry specjalista z dużą wiedzą a także podejściem do dzieci. Córeczka była przez niego rehabilitowana przez 2 lata i wyprowadził ją na prostą. Dziś jest niesamowicie zwinnym, chodzącym a raczej biegającym 😉 dzieckiem o prostych pleckach. Pan Ernest ma też bardzo dobre podejście do rodziców, którzy niejednokrotnie sami potrzebują wsparcia. Mieliśmy styczność także z innymi rehabilitantami i drugi raz także postawilibyśmy na niego - jak dla nas jest najlepszy, a także co bardzo ważny mający uznanie Pani neurolog córki, która jest uznawana za jednego z najlepszych neurologów na Śląsku. Także z czystym sumieniem polecamy.

Pan Ernest to świetny rehabilitant, przede wszystkim kompetentny i profesjonalny. Posiada ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną oraz bardzo dobre podejście do dziecka. Trafiliśmy do p. Ernesta z problemami asymetrii i napięcia mięśniowego córki. Dzięki niemu moja córka jest zdrowa i rozwija się prawidłowo. Bardzo się cieszę, że na swojej drodze spotkałam tak rzetelnego i sumiennego specjalistę. Gorąco polecam!

Pan Ernest jest świetnym fizjoterapeutą rehabilituje mojego syna od miesiąca juz po pierwszej terapi zauważyliśmy z żona spora różnicę dziecko śpi spokojnie, lepiej sie wyproznia i chetniej leży na brzuszku. Z czystym sumieniem moge polecić wszystkim tego fizjoterapeutę.

Z mgr Radlińskim ćwiczyliśmy 4 lata temu. Syn miał mocno obniżone napięcie i dużą asymetrie. Po przejściu kilku rehabilitanów zaufaliśmy właśnie jemu ponieważ jego teoria odbiegała od poradnianych. Ćwiczyliśmy 10 miesięcy i nasz syn jest teraz najsprawniejszym dzieckiem w przedszkolu. Po napięciu i asymetria nie został żaden ślad. Ma proste nogi i plecy. A co do poprzedniej opinii którą ktoś bezmyślnie napisał to ani p.Radliński ani żaden inny rehabilitant nie będzie ćwiczył jednej grupy mięśni, ćwiczenia zawsze były dostosowane do wieku i rozwoju dziecka. Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam

Nie polecam, ma dziwne teorie i bardzo lubi obrażać wszystkich dookoła jacy to są niekompetentni. Wszyscy dookoła mówią, że dziecko ma słabe mięśnie brzucha, rozlany brzuch, a mięśnie grzbietu mocne, a on jako jedyny nagle twierdzi, że dokonał przełomowego odkrycia, że jest na odwrót i naszemu dziecku trzeba ćwiczyć plecy, a nie brzuch, co okazało się kompletną bzdurą, ja nie polecam, moim zdaniem kompletny brak kompetencji, trzeba bardzo uważać na takich ludzi

gorąco polecam. świetny kontakt z małym pacjentem. dziecko nie reaguje paniką jak to bywalo u innego rehabilitanta. no i przede wszytkim widoczne rezultaty, a o to przecież chodzi

bardzo dobry rehabilitant, kompetentny i z odpowiednim podejściem do małych pacjentów a także i rodziców- polecam

Muszę przyznać, że ja mam zupełnie inne zdanie o p.Erneście, uważam,że jest on świetnym fachowcem a poza tym zależy mu na swoich pacjentach.Na każdej wizycie pytał co u małej, zawsze udzielał odpowiedzi na zadane pytania a przede wszystkim bardzo pomógł mojej córce.Cieszę się,mieliśmy okazje do niego trafić. Chodziłam do niego państwowo i prywatnie bo było warto!Polecam w 100% Proszę się nie zrażać specyficznym sposobem bycia p.Ernesta:)to bardzo dobry rehabilitant, który po bliższym poznaniu bardzo zyskuje.

Człowiek bez pasji, po prostu robi swoje jako etatowy pracownik szpitala. Nie zachęca do pielęgnacji niemowlaka wg. zaleceń Bobath'a, skupia się na ćwiczeniach. Nie tłumaczy jak będzie pracował z dzieckiem czy też ewentualnych zmian w ćwiczeniach. Nie pyta czy w warunkach domowych dziecko robi postępy. Nie ma zastępcy gdy jest na urlopie - zaleca dziecku (nawet spastycznemu)odpoczynek od rehabilitacji.