Przesympatyczny ginekolog. Świetna atmosfera , Pan Doktor poświęca dużo uwagi i jest bardzo zaangazowany. Odpowiada na wszystkie pytania i ma ogrom cierpliwości. To najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze.

Wizyty u Pana doktora przebiegały dobrze ale wszystko do czasu... Tydzień przed terminem porodu zaczęłam krwawić a więc udałam się do szpitala nad ranem położna mnie zbadała i stwierdziła że rozwarcie jest na jeden ciasny palec ale nic się nie dzieje to na salę . Rano była wizyta zostałam zbadana przez Panią ordynator powiedziala że nadal nic chociaż krwawilam a doktor stał obok i się śmiał że zobaczę jakie to ból ale nie teraz tylko za 2 tygodnie bo to pierwszy mój poród no ok pomyślałam spanikowałam. Spędziłam w szpitalu noc brzuch mnie już bolał czułam skurcze mówiłam o tym ale nikt poważnie mnie nie traktował. Kolejnego dnia rano znowu zostałam przebadana i było już rozwarcie na jeden luźny palec i krwawilam usłyszałam że są to skurcze przepowiadające i zostaje wypisana do domu i że zobaczymy się po terminie bo przecież to mój pierwszy poród ale tak się nie stało . Tego samego dnia urodziłam dziecko ale oczywiście w innym szpitalu naturalnie i tydzień przed terminem a nie dwa tygodnie po . Pisze to bo byłam spanikowana przestraszona po pobycie w szpitalu w Leżajsku nie wiedziałam co się ze mną dzieje a mi się po prostu zaczynał poród a nikt mnie nie uświadomił tylko wciskał kit o skurczach przepowiadających.

Pan doktor godny polecenia. Prowadził moją ciążę jak i odbierał poród. Wszystko bez zarzutów. Po porodzie przychodził na sale i pytał jak się czuje i dziecko. Polecam wszystkim paniom🙂

Znakomity fachowiec i super człowiek Zawsze mozna na dr. liczyć jescze nigdy nie zawiódł i nie zdażyło mu się źle zdiagnozować PS Odebrał moje 2 porody

Znakomity fachowiec i super człowiek Zawsze mozna na dr. liczyć jescze
nigdy nie zawiódł i nie zdażyło mu się źle zdiagnozować PS Odebrał moje 2
porody

bardzo dobry lekarz. juz od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie.

bardzo dobry lekarz. juz od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie.

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod telefonem.Polecam.

Bardzo dobry lekarz doskonały w tym co robi fachowiec .Polecam każdemu.Świetny specjalista z usg ,w szczególności ciążowego.Jestem pacjentką Pana doktora od 2 lat i jestem bardzo zadowolona.Dzięki leczeniu jestem szczęśliwą mamą wspaniałej córeczki.

Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły i kompetentny.Potrafi wytłumaczyć wszystko prostym językiem.Jako młoda dziewczyna miałam obawy,żeby iść do lekarza mężczyzny ale teraz wiem że był to dobry wybór.Bardzo dokładnie roazmawia o problemie ,bez pośpiechu.Badanie przeprowadzone delikatnie,wszystko tłumaczył co będzię robić.Potem badanie usg.Pełen profesjonalizm gorąco polecam.

Bardzo miły lekarz.Jestem jego pacjętką od 6 lat.Prowadził moją ciążę, która ni należała do łatwych.Teraz mam inne problemy zdrowotne i nadal często go odwiedzam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to,że w czasie ciąży jak i teraz mogę dzwonić o każdej porze i wiem, że uzyskam poradę. Polecam.

Bardzo polecam Pana Doktora;] Zawsze poświęca dużo zainteresowania, prowadzi dokładny wywiad, na wszelkie nasze pytania odpowiada nam, (i nie z zegarkiem w ręku, ale poświęca tyle czasu ile trzeba) Lekarz pełen ciepła, który faktycznie chce pomóc. Leczę się u niego od 3 lat, gorąco polecam!