Bardzo dobry ginekolog,przystepnie tłumaczy i omawia problem,kompetenty ,rzeczowy,uprzejmy,wykonując badanie usg wyjasniałi pokazywał oglądane części ciałka mojego synka.Polecam.

Kompetentny, miły, delikatny. Pełny profesjonalizm jak dla mnie. Polecam KAŻDEMU. Już na pierwszej wizycie wiedziałam,że bez względu na cenę jest tego wart;)

Sympatyczny człowiek i wzbudzający zaufanie lekarz. Dokładnie udziela wyjaśnień na zadane pytania. Poświęca odpowiednio dużo czasu. Brak skrepowania podczas badania. Szczerze polecam. Teraz będę chodzić tylko do niego.

Teraz będę chodzić tylko do niego.

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednimi opiniami -bardzo dobry lekarz.Doskonały kontakt z pacjentem.Polecam.Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie oraz z opieki w szpitalu.

Jes to kompetentny i sympatyczny lekarz. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na każde pytanie. Badanie zostało przeprowadzone delikatnie. jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego konkretnego lekarza.Przystępnie omawia problem i szczegółowo wyjaśnia lecenie.Chyba jako jedyny w okolicy wykonuje badanie USG 3D. Już wiem, że teraz będę chodziła tylko do niego i muszę stwierdzić, że wreszcie znalazłam odpowiedniego ginekologa dla mnie. Mogę polecić w 100%.

Doktor Eryk Bauer jest bardzo dobrym lekarzem,juz przy pierwszej wizycie wzbudza zaufanie,uprzejmy i kompetentny,poswieca odpowiednio duzo czasu,Polecam gorąco

Bardzo sympatyczny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjentki i wytłumaczy wszystko dokładnie. Można się go pytać o wszystko. Młode pacjentki nie muszą się o nic martwić bo swoim zachowaniem pan doktor wzbudza zaufanie :-)

Jestem młodą pacjentką i bardzo polecam tego doktora. Jest sympatyczny, nawiazuje łatwo kontakt co sprawia ze stres nie jest tak odczuwalny, jest fachowcem, nie patrzy tylko na pieniądze, zalezy mu na dobrym leczeniu( prowadził mnie na oddziale również) Takich lekarzy ze świecą szukac!!;]

Polecam. Kompetentny ,zawsze miły,uśmiechnięty o wysokiej kulturze osobistej. Pan doktor chętnie wyjaśnia problemy. Bada delikatnie . Bardzo dobry specjalista w dziedzinie USG , szczególnie ciążowego. Jestem pacjentka doktora od 3 lat i dzięki jego opiece mam dwójkę zdrowych dzieci pomimo tego że ciążę przebiegały z komplikacjami.

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem po raz pierwszy w ciąży i od samego początku bardzo profesjonalnie się mną zajął.Bardzo dobry specjalista, wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest bardzo symatyczny, wesoły, można go o wszystko zapytać. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Gorąco polecam :)