lekarz Eryk Chrapowicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Pan Doktor Eryk Chrapowicki jest lekarzem doskonałym. Profesjonalizm i empatia to podstawowe cechy Pana Doktora.. Dziękuję losowi za to, że byłem pacjentem tak wspaniałego Chirurga, który przywrócił mi zdrowie. Wdzięczny pacjent.

Pan Doktor Eryk Chrapowicki jest lekarzem doskonałym.
Profesjonalizm i empatia to podstawowe cechy Pana Doktora..
Dziękuję losowi za to, że byłem pacjentem tak wspaniałego Chirurga,
który przywrócił mi zdrowie.
Wdzięczny pacjent.

Bardzo dobry lekarz. Uratował życie mojego ojca w 2007 r., mimo że inni lekarze nie dawali szans. Usunął mu zaatakowany rakiem żołądek. Tata pożył jeszcze 8 lat.

Polecam - lekarz kompetentny, z właściwym podejściem do pacjenta. Wykonywał mi zabieg chirurgiczny. Jestem pełna uznania za profesjonalizm i opiekę.

Pan doktor operował mnie dwukrotnie: w grudniu 2018 oraz w grudniu 2019. I gdyby nie przytrafił mi się pobyt w szpitalu na Solcu /2020r/ z ostrym zapaleniem wyrostka, to uważałabym poprzednie zabiegi i kontakt z chirurgiem za wzorcowy. Ale jak się okazuje nie tylko. Pan doktor z dużą wiedzą, chętnie odpowiadający na każde pytanie. wzbudzający zaufanie i pewność, że wie co robi. Na wizycie nie ma się wrażenia pośpiechu i zniecierpliwienia, nawet przy zwykłym zabiegu /nie onkologicznym/. Niezależnie od wieku pacjenta, dba o estetyczny wygląd blizn. przestrzega wypracowanych procedur, potrafi przewidzieć trudności w gojeniu się ran. Byłam pod wrażeniem. Po ostatnim pobycie w Szpitalu, wiem jakie to ważne.
Bardzo polecam Pana doktora wszystkim dla których poza wiedzą i umiejętnościami liczy się podejście do pacjenta.

Bardzo kompetenty i rzeczowy chirurg. Miałam wykonywaną kwadrantektomię piersi, pan dr wytłumaczył mi wszystko, był cierpliwy, delikatny. Zabieg przeprowadził oszczędnie, estetycznie, pierś wygląda bardzo ładnie. Mogę polecić pana dr Eryka Chrapowickiego wszystkim bojącym się i nerwowym - potrafi uspokoić zszargane nerwy i złagodzić strach. A przede wszystkim ma duże doświadczenie i prawdziwe powołanie.

Pan doktor to kompetentny, pod każdym względem znający swoje rzemiosło lekarz. Do niczego nie namawia, a cierpliwie wytłumaczy i czeka na zdanie pacjenta. Wówczas wybiera to, co dla pacjenta najlepsze. Dziękuję, że los skierował mnie do Pana.

Super lekarz nie ma dla niego znaczenia ilość czasu przeznaczonego dla pacjenta, bardzo uprzejmy i miły. Bardzo duża wiedz medyczna /nowotwory/. Podczas pobytu w szpitalu czułam się jak najważniejsza pacjentka.

Wspaniały człowiek,bardzo życzliwy dla pacjenta.Był lekarzem prowadzącym bliskiej mi osoby,mimo natłoku obowiązków zawsze znalazł czas dla chorego i rodziny.Godny polecenia jako specjalista i człowiek.Dziękujemy !!!

Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, ciepły w kontaktach z pacjentami, sposób bycia wzbudzający zaufanie. Byłem operowany przez niego (rak esicy) i jestem zadowolony z całokształtu. z.d.

z.d.

bardzo dobry lekarz. polecam wszyskim. przeszłam u niego 3 operacje - wszystkie zakończone sukcesem. Jest ciepłą osobą, bardzo szybko wzbudza zaufanie, nie tworzy dystansu. jest bardzo troskliwy o pacjenta. szanuje prawa pacjenta co rzadko sie zdarza.