Dodaj opinię Umów wizytę

Obecnie specjalizację z położnictwa i ginekologii realizuję jako lekarz rezydent w Oddziale Klinicznym Kliniki
Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala
Uniwersyteckiego ...

Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala
Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie poza pracą
zawodową zajmuję się działalnością dydaktyczną
oraz naukową.

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
ukończyłam w 2012 roku, jestem także absolwentką
studiów z zakresu dietetyki na Wydziale Lekarskim
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagi...

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.

Moja siostra załapała się do tej Pani dopiero na koniec ciąży. Musiała zmienić lekarza do opieki ze względu na poważny błąd poprzedniego lekarza. Dzięki Pani Esterze ciąża zakończyła się pełnym sukcesem i zerowymi komplikacjami. Tak zakochałam się w tej Pani, że później i ja zaczęłam do niej chodzić już na normalne wizyty 😊

Wspaniała osoba, bardzo profesjonalny lekarz, nic dodać nic ująć. Wykazuje się nie tylko ogromną wiedzą, ale także bardzo ciepłym podejściem. Ostatnio zapomniałam o tym, że kończą mi się tabletki. Pani doktor zgodziła się mnie przyjąć zupełnie niespodziewanie, w zasadzie “od zaraz’. Dziękuję :)

Uśmiech to chyba już drugie imię doktor Estery ;). Faktycznie Pani doktor tryska pozytywną energią i sprawia, że każda wizyta to po prostu przyjemność. Zawsze wysłucha, doradzi, odpowie ze stoickim pytaniem na milion moich pytań. Bardzo polecam tą Panią

Atmosfera w gabinecie zawsze jest miła. Pani doktor ma uśmiech wymalowany na twarzy. Podczas badania nie czuję się skrępowana, tylko bezpieczna i z przeczuciem, że jestem w dobrych rękach. Dziękuje Pani doktor za wszystko.

Pani Doktor jest zawsze miła i uśmiechnięta. Wszystkie wykonywane badania są robione delikatnie. Moje choroby zostały wyleczone skutecznie, a atmosfera podczas wizyty była zawsze bardzo komfortowa. Polecam.

Bardzo dziekuje za tone wyrozumialosci i masę uśmiechu jakie towarzyszą wszystkim naszym spotkaniiom :) Na wizyty chodze systematycznie juz jakis czas i nie wyobrażam sobie zmienić lekarza

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.