lekarz Eugenia Karłowska

Polecam panią doktor. Sama do niej chodzilam będąc dzieckiem. Teraz leczy moja córkę i jestem bardzo zadowolona.

Niestety rutyna! Brakuje wnikliwości. Lekarz tzw. starej daty, czyli nie tłumaczy, tylko wypisuje recepte. I antybiotyki wg pani dr są dobre na wszystko!

Chodziłam z moją 6 latką od lekarza do lekarza, ciągle mi mówili, że wymyślam, że jestem nadopiekuńcza a dziecku nic nie jest. 7 lekarzy traktowało mnie jak idiotkę. A pami doktor po jednej wizycie i zadaniu kilku pytań, jakby wiedziała sama co się dzieje w moim domu, wysłała mnie do specjalisty rozpoznając zaburzenia ze spektrum autyzmu i alergię na gluten! Mowila, ze sama nie moze dac diagnozy, ale wreszcie ktos mi powiedzial, ze nie jestem złą matką! W Katowicach po obserwacji potwierdzono, ze mala ma autyzm i zaczęliśmy terapię. A testy potwierdzily alergie. Teraz mala jest wreszcie cudownym dla mnie dzieckiem. Takze nie moge sluchac tych glupot ludzi, ktorzy mieli problem z katarem!

bnie polecam pani doktor chodziłam z córką do tej lekarki i nie byłam z niej zadowolona i jak córka miała 3 m-ce to przepisałam ją do innego lekarza bo pani doktor za dużo leczyła moje dziecko antybiotykami i to mi się nie podobało:)

może być, stara się babka, podchodzi rzetelne do pacjenta, może za często wypisuje antybiotyki,

Pani doktor bardzo poważnie podchodzi do każdej dolegliwości, jest bardzo dociekliwa.

Jest super - wszystko super - super kontakt, super przekaz, miła ciepła i z dużą wiedzą. Polecam wszystki - najlepszy pediatra w JZ.