lekarz Eugeniusz Bańczyk

Ortopeda, Traumatolog

2,6
2,4

Odradzam. Podejście lekarza do diagnozy masakryczne. Lekarz nie przeprowadził podstawowych badań po upadku ze schodów mimo, że karcie informacyjnej z izby przyjęć, napisane było jakie jest podejrzenie urazu. Na kolejnych wizytach tylko zerknął zza biurka, a na opuchliznę (po miesiącu czasu) "tak to ma być", wpisał od karty pacjenta "kolano bez widocznych zmian". Po zmianie lekarza z gabinetu wyszłam ze skierowaniem na rezonans magnetyczny z dopiskiem "pilne". Okazało się zerwanie więzadeł przednich, uszkodzenie łękotki i nagromadzone złóg płynów ustrojowych. Ale przecież "tak ma być".

To najlepszy ortopeda jaki może być to dzięki Niemu jestem sprawną osobą dla Mnie jest lekarzem godnym polecenia

czasami nawet na korytarzu przyjmuje. już pare razy mi się to zdarzyło.

czasami nawet na korytarzu przyjmuje. już pare razy mi się to zdarzyło.

nigdy nie będę się już u niego leczył

nigdy nie będę się już u niego leczył

Przez tego Pana dwa razy już bym miał po kolanie!

Przez tego Pana dwa razy już bym miał po kolanie!

Jako jedyny lekarz odważył sie przyszyć moj kciuk, wszyscy sie tej operacji bali nawet ordyntor wytłumaczył wszystko jak bedzie robione oraz przez caly pobyt w szpitalu pytał o samopoczucie

Druciarz michalski nadaje sie do parzenia herbaty i wkladania roznych czesci ciala do gipsu,min 2 tyg.Wiekszego konowala nie znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doktorzy ortopedi w wodzislawiu sl sa dobrzy zalorzyc gips 2-3tyg wziasc male co nie co a jak przychodzi do operacji to twierdza ze jest dobrze PAN DOKTOR BANCZYK WOJTASZEK IPYRCHALA was sie to dotyczy

najgorszy lekarz w regionie a może i na świecie. Skrzywdził moją babcię i moją rodzinę. Nie potrafił zrobić najprostrzej rzeczy. Nienawidzę go.

Dr Bańczyk poskładał i wyleczył moję połamanę kostkę w nodze. Po rehabilitacji nie odczuwam żadnych dolegliwości. A było cienko!!!