Trafiłam do dr Biedryckiego gdy zaszłam w ciąze i jestem w 100% zadowolona. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny, rzetelny. Nie zamienię go na zadnego innego Lekarza. Oby więcej tak dobrych specjalistów.

lekarza poleciły mi koleżanki, które chodza do niego od wielu lat. ja zaczelam korzystac z jego opieki medycznej stosunkowo niedawno i do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. bardzo miły, cierpliwy i taktowny. dokładnie wszystko tłumaczy a co najważniejsze przy badaniach jest bardzo delikatny. dodatkowy plus- przyjmuje na fundusz

Moja sis i ja chodzimy do tego lekarza! jest naprawde rewelacyjny.. nigdy bym nie zamienila na innego. kompetentny..ma szacunek do pacjentów! super.. POLECAM W 100%!

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do Pana Biedryckiego od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Potrafi fachowo i konkretnie wytłumaczyć jeżeli jest jakiś problem i szybko pomóc. Prowadził moja pierwszą ciążę i wszystkie następne też będzie bo nie zamierzam zmieniać lekarza.

WSPANIAŁY LEKARZ, PORAZ PIERWYSZY BYŁAM U NIEGO PRYWATNIE KIEDY ZASZŁAM W CIĄŻE, NANASTEPNĄ WIZYTE UMÓWIŁ MNIE NA FUNDUSZ, BO JAK POWIEDZIAŁ BEZ SENSU ŻEBYM WYDAWAŁA PIENIĄDZE. MAŁO JEST TAKICH LEKARZY INNI TYLKO NAMAWIAJA NA PRYWATNE WIZYTY A TU ...100% POLECAM

Bardzo dobry lekarz, trafiłam do niego przypadkiem, a później okazało się, że prowadził ciążę mojej kuzynki. Ciąża była zagrożona, a jednak wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam gorąco!

Takich lekarzy prawie się już nie spotyka:( Kompetentny, o ogromnej wiedzy, ciepły w kontaktach, każda pacjentka jest dla niego najważnieszją:)Zaufałam mu już ponad 10 lat temu i niezmiennie pozostaję jego wierną fanką. Elzbieta

Do dr Biedryckiego chodzę od 8 lat. Prowadził moje 2 ciąże. Jest kompetentny, uprzejmy i delikatny przy badaniu.

Bardzo zaangażowany i znający się na rzeczy. Z sercem podchodzi do każdej pacjentki, traktuje indywidualnie, a poza tym doskonały fachowiec. To moja opinia i wielu moich znajomych.

Zgadzam sie z wcześniejszymi opiniami. Bardzo miły ale przede wszystkim kompetentny Pan dr. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna ale pozostanę nią długo. Beata.

Beata.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok