dr n. med. Eugeniusz Czecior

Laryngolog

Bardzo dobry specjalista, miły, uprzejmy, przesympatyczny, naprawdę godny polecenia.Na mnie Pan Docent wywarł ogromne wrażenie, byłam przez niego operowana, gorąco polecam! Ania

Zdecydowanie polecam. Specjalista wysoce kompetentny i uprzejmy.

Zdecydowanie polecam. Specjalista wysoce kompetentny i uprzejmy.

Rozmowa krótka ale rzeczowa. W ciągu kilku minut dowiedziałam się więcej niż w ciągu kilku miesięcy od innych lekarzy. Polecam!

Wspaniały fachowiec , operował mi raka migdała ,żyję ponad 4 lata. Polecam gorąco, dr n.med.stomatolog.

bardzo kompetentny,uprzejmy i rzeczowy lekarz,ma bardzo mało czasu,ale czas który ma dla danego pacjenta wykorzystuje do granic możliwości,ja osobiście bardzo polecam,trafiłam na niego przypadkowo na całe moje szczęście,wcześniej byłam leczona u innego lekarza również w klinice w Zabrzu,dziękuję Panie Docencie :-)