lek. dent. Eugeniusz Filipowicz

Nie jestem zadowolona. Mam teraz duży problem po nim. Miała kanałowe. Boli i boli zrobiła zdjęcia dla siebie i okazuje się że Pan nie wyczyścił mi dobrze kanał i poszło zapalenie, a drugi kanal źle uzupełnił. Jak wiedział że nie da rady to zrobić porządnie to mog powiedzieć a nie robić mi naprawdę taką krzywdę...i nie chodzi nawet o pieniędzy! P.S. i zniczulenia nie daw rady dać!

P.S. i zniczulenia nie daw rady dać!

Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera.Dr jest wesołym i pogodnym człowiekiem,taki stomatolog to marzenie;)

i błogosławię Panie chwilę, w której zesłałeś mi tego dentystę! bezboleśnie, wesoło, miło, jestem po prostu zachwycona

Bardzo dobry lekarz,kompetentny doświadczony.

Bardzo dobry lekarz,kompetentny doświadczony.

wspaniała atmosfera w gabinecie, wyrozumiały, delikatny, wykazał się naprawdę umiejętnościami wysokiej klasy... Nic tylko polecić ...