lekarz Eugeniusz Kulpa

Uważam, że dr Kulpa jest godnym zaufania lekarzem. Znam dr od wielu lat; od bardzo dawna leczy się u niego cała moja rodzina. Jeśli chodzi o skierowania na badania to niestety w dzisiejszym systemie służby zdrowia tak jest, że nie do końca zależy to od samego lekarza.Znam przychodnie w których lekarze wydający skierowania na badania nie "żałując" pacjentom długo nie popracowali.... Uważam, że wszystkie zarzuty pod adresem dr Kulpy są bezzasadne.

Uważam, że wszystkie zarzuty pod adresem dr Kulpy są bezzasadne.

Pan dr Kulpa to jeden zniewielu lekarzy, którzy nie są tylko maszynami do przepisywania leków i skierowań. Leczę się u niego od lat a wraz ze mną cała rodzina. Zawsze ma czas dla pacjenta, spokojnie odpowie na wszytskie pytania i leczy skutecznie a to jest najważniejsze. A przepisując leki myśli o zasobności portfela pacjenta. Bardzo polecam!

Bardzo dobry lekarz. Uratował mi życie jak również uratował życie jednemu z członków mojej rodziny. Wszyscy jesteśmy jego pacjentami i jesteśmy zadowoleni w 100%. Polecam tego lekarza. Nie zamienimy go na żadnego innego.

Nie leczyłem się u tego doktorka ale widziałem zachowanie na ulicy i jedno muszę napisać : cham przez duże CH, uważający się za kogoś ponad prawem i przepisami, nie liczący się z innymi wokoło siebie egoista, przypisujący sobie szczególne przywileje.Zamiast przeprosić kobietę, której specjalnie zastawił samochód na ponad 15 minut, pyskował i obrażał ją. Zasrane panisko. Napewno go nie polecę znajomym.

Radzę wszystkim uważać na tego lekarza. Na początku wydaje się kompetentny i godny zaufania, nie przyjmuje "na sztukę" i poświęca sporo czasu ale po kilku wizytach wszystko wychodzi.Lekarz leci na łatwiznę i uważa się za super specjalistę, nie daję skierowań tylko wszystko leczy według własnego uznania. Przez jego błędną diagnozę, po której przepisał leki, mam lęki i nerwicę depresyjną bo przepisał psychotropy. Przy każdej wizycie twierdził że to depresja więc mu zaufałem. Wziąłem jedną dawkę leku i jest dużo gorzej. Skutki uboczne mam już od kilku tygodni i nie wiem jak je zwalczyć. Zalecam przestrogę bo wielu lekarzy ma układy z firmami farmaceutycznymi - dlatego napisałem

LEKARZ KOMPETENTNY, MAM OGROMNE ZAUFANIE DO dr KULPY. lECZY SIĘ U dr CAŁA MOJA RODZINA

Lepszego i bardziej kompetentnego lekarz nie w Pruszkowie.

Lepszego i bardziej kompetentnego lekarz nie w Pruszkowie.

Bardzo kompetentny, uczciwy, przesympatyczny lekarz. Jest w stanie wytłumaczyć ludzkim językiem co dolega pacjentowi. Polecam wszystkim tego lekarza! Dr na 6;) A komentarz powyżej jest chyba zamieszczony przez jednego z przedstawicieli na którego Pan Kulpa nie miał czasu. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Wyśmienity lekarz i, który prowadząc pacjenta wytłumaczy na czym polega choroba, dobierze leki i nigdy nie hołdował zasadzie "następny proszę"

Bardzo kompetentny i uczciwy. Polecam !

Bardzo kompetentny i uczciwy.
Polecam !