dr hab. n. med. Eugeniusz Miękoś

Urolog

Profesor dzieli chyba pacjentów na prywatnych i na NFZ.Zmiany terminów które sam dokonywał zrzuca na pacjenta. Najgorsze że nie dał zmiany do badania histopatologicznego. Nie polecam,niesympatyczny,na pytania odpowiada zdawkowo

Najgorsze że nie dał zmiany do badania histopatologicznego.
Nie polecam,niesympatyczny,na pytania odpowiada zdawkowo

polecam jeszcze raz polecam doświadczenie leczyłam się tyle lat w łodzi żałuje że zrezygnowałam pacjentka z Kalisza

Bez żadnych wstępnych badań (poza usg) przepisał leki na kamicę, po kilku wizytach zalecił urografię, po której okazało się, że nie mam żadnych kamieni...

Bardzo dobry lekarz, rzetelny, specjalista. Sympatyczny i traktujący pacjenta z troską.

Klasa światowa i żyjąca legenda. A jednocześnie dowcipny,skromny niezwykle dokładny i poświęcający uwage dla każdego pacjenta.

Panu profesorowi, któremu jestem wdzięczna, za to,że wykonał operację naprawcza jestem wdzięczna i dziękuję za to,że podjął się mojego leczenia.

Kompetentny, godny zaufania i wspaniały człowiek.

Kompetentny, godny zaufania i wspaniały człowiek.

Jestem bardzo wdzieczna panu prof,gdyby nie on nadal bym chodziła w pampersie, zrobił mi operację naprawczą po prostu poprawił, co inny lekarz spaprał, będe mu wdzieczna do końca moich dni i chyle czoła, bo dla mnie , to wielki czlowiek.Bezinteresowny i konkretny wielkie dzięki panie profesorze. Życze duzo zdrowia wdzięczna pacjetka z Sieradza