lekarz Eugeniusz Rybka

Onkolog, Ginekolog

2,9
2,7
2,9

Bardzo polecam pana doktora! Ciąże prowadziła mi jego żona Pani Jolanta, ale to od był przy dwóch porodach. Wszystko dokładnie opowiadał, nie mogę powiedzieć na nich złego słowa a tym bardziej na szpital i położne w Koscianie. Jak prywatny szpital! Dziwią mnie negatywne opinie są chyba od księżniczek które myślą ze są pępkami świata a każdy nawet lekarz może mieć gorszy dzień!

Dla mnie złoty człowiek, uśmiechnięty, wesoły ;) Razem ze swoją żona uratowali mi dwójkę dzieci nagłym cc.. polecam z całego serca

Dla mnie złoty człowiek, uśmiechnięty, wesoły ;)

Naprawdę świetny lekarz, prowadzi moja trzecia ciążę i mogę go z czystym sumieniem polecić. Jest uprzejmy a na pewno mądry,wie co robi :-)

Dziwię się że ten lekarz nie usunął jeszcze tych negatywnych opinii na swój temat. Bo z portalu znanylekarz.pl nagle zniknęły wszystkie negatywne komentarze na jego temat i tak dr Rybka może się teraz uważać za super ginekologa, którym niestety moim zdaniem nie jest i nigdy nie był

masakra jednym słowem. Poród w Kościanie z jego udziałem zgroza!!!! nie obchodzi go co czuje rodząca, ma swój schemat na poród, kroplówka z okscytocyna, przebicie pęcherza gdy jest 1 cm rozwarcia i sie mecz kobieto, jak dziecko po przebiciu pęcherza źle sie ułoży i kobieta jest wykończona to zastanawia sie nad carką. W ogóle poród w Kościanie d makabra. Sredniowiecze. Uciekać. Ciekawe czy wie co to standardy okołoporodowe, Poczytajcie sobie kobietki

KIedyś może był dobrym lekarzem, ale popsuł się bardzo. W ogóle nie słucha tego co się do niego mówi, lekceważy pacjentki. Nie polecam

KIedyś może był dobrym lekarzem, ale popsuł się bardzo.
W ogóle nie słucha tego co się do niego mówi, lekceważy pacjentki. Nie polecam

Prywatna wizyta u tego lekarza trwa bardzo krótko (lekarz ciągle patrzy na zegarek). Prowadził moją ciążę, i widziałam że bardzo denerwują go moje pytania, nie tego spodziewa się pacjentka na prywatnej wizycie!