lekarz Eugeniusz Rzeczyc

1,3
1,3

Nie polecam... Trafiłam do lekarza z dzieckiem na dyzurze nocnym. Począwszy od braku kompetencji lekarza polegającym na osłuchaniu dziecka przez ubranie, wulgarność i brak kultury lekarza wprawiały w osłupienie a przepisane leki bez konkretnej podstawy ktore nie pomogły a wręcz zaszkodziły dziecku jeszcze bardziej przez co była konieczna kolejna wizyta.

Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem kultury.. Lekarz bezczelny, arogancki i chyba wychowany w stodole. Bez skrępowania używał przy mnie przekleństw.. Żeby chociaż pomógł - przepisane leki nie pomogły nic - jestem drugi raz na pogotowiu

Bez skrępowania używał przy mnie przekleństw..

Lekarz bezczelny i niekompetentny, nawet nie osuchał dopiero gdy zwróciłam uwagę Oczywiście antybiotyk, po zapytaniu jak przyjmować otrzymałam odpowiedź że mam sobie przeczytać uważnie

Nie polecam, pacjent to tylko klient na antybiotyk i do domu, nawet gdy nie ma stanów zapalnych, tylko tak profilaktycznie, a jak nie to syropik i czekać aż się rozwinie...