lekarz Eugeniusz Siwik

Polecam doktora, przeprowadził u mnie zabieg wazektomii. Jestem już rok po zabiegu. Samopoczucie super, Rodzina zdrowsza i szczęśliwsza. Świetny specjalista, a do tego osoba z niesamowitym poczuciem humoru. W zasadzie nie zauważyłem, kiedy zabieg był skończony.

Bardzo dobry specjalista z dziedziny wazektomii. Lekko wystraszonej parze wszystko na spokojnie wyjaśnił, zapoznał z plusami i minusami, wypytał o istotne informacje. Sam zabieg bardzo krótki - 15 minut i było po sprawie. Następnego dnia nawet telefon z pytaniem, czy pacjent czuje się dobrze - tak trzymać.

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm, żadnego bólu. I wolność od zawodnej antykoncepcji:) Seks - brak słów.

Super lekarz z bardzo dobrym podejściem do Pacjentów w kwestii, która nie oszukujmy się, jest dosyć delikatna.