lekarz Eugeniusz Siwik

Wazektomia była najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy. Po zabiegu żadnych komplikacji. Od kilka lat jesteśmy szczęśliwi bez stresu o niechcianą ciążę.

Potrzebowałem kopię dokumentacji medycznej, jestem trzy lata po wazektomii, Pan Siwik nie chce wydać mi kopii pełnej dokumentacji medycznej i utrudnia to twierdząc uparcie że od 18 lat nikomu takiego czegoś nie wydawał, przez dwa miesiące kręcił że wyśle mi dokumentację jutro/po urlopie/jak będzie miał dostęp do archiwum, w końcu wysłal mi jakieś zaświadczenie wypisane na kolanie nawet bez daty mojego zabiegu sprzed trzech lat, które zgodnie z ustawą nie jest pełną dokumentacją medyczną i w dodatku wygraża mi prawnikiem (?!) bo skierowałem tę sprawę do rzecznika praw pacjenta. Niepoważny człowiek, choć o wazektomii sprzed trzech lat nie mogę powiedzieć złego słowa, wizyta była w miłej atmosferze, lekarz profesjonalny, skuteczność wazektomii 100% jednak nie rozumiem dlaczego nie mogę uzyskać kopii wlasnej dokumentacji medycznej

Polecam doktora, przeprowadził u mnie zabieg wazektomii. Jestem już rok po zabiegu. Samopoczucie super, Rodzina zdrowsza i szczęśliwsza. Świetny specjalista, a do tego osoba z niesamowitym poczuciem humoru. W zasadzie nie zauważyłem, kiedy zabieg był skończony.

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm, żadnego bólu. I wolność od zawodnej antykoncepcji:) Seks - brak słów.

Super lekarz z bardzo dobrym podejściem do Pacjentów w kwestii, która nie oszukujmy się, jest dosyć delikatna.

Bardzo dobry specjalista z dziedziny wazektomii. Lekko wystraszonej parze wszystko na spokojnie wyjaśnił, zapoznał z plusami i minusami, wypytał o istotne informacje. Sam zabieg bardzo krótki - 15 minut i było po sprawie. Następnego dnia nawet telefon z pytaniem, czy pacjent czuje się dobrze - tak trzymać.