lekarz Eugeniusz Zworecki

Ginekolog położnik, USG

Doktor Zworecki jest najlepszym lekarzem u jakiego byłam. W życiu nie spotkałam tak miłej i sympatycznej osoby. Zawsze służy pomocą. Zawsze można na niego liczyć. Polecam wszystkim.

Szczerze nie polecam. Zakochany w sobie narcyz.Nie ma mądrzejszego od niego, nie liczy się ze zdaniem innych i jawnie ośmiesza swoich współpracowników. Wstyd panie doktorze !

PIERWSZY RAZ POZNALAM TEGO LEKARZA NA ODDZIALE W SZPITALU, BYLAM MILE ZASKOCZONA FACHOWOSCIA I UPRZEJNOSCIA. JESTEM ZDECYDOWANA KOZYSTAC Z JEGO USLUG W PRYWATNYM GABINECIE.

Kretyn. Zaniedbał moją ciąże i dzięki niemu nie mogę miec drugiego dziecka!!!!

Kretyn. Zaniedbał moją ciąże i dzięki niemu nie mogę miec drugiego dziecka!!!!

Sorry ale "hello??????" Wiecie o kim piszecie???

Sorry ale "hello??????"
Wiecie o kim piszecie???

Jak dla mnie- tragedia!! Chodziłam do niego prywatnie, ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę... Przez rozregulowane hormony jestem osobą puszystą- a do takich Pan Z... ma wyraźną niechęć.Potrafił dogadywać mi, że jestem otyła, że nie zajdę w ciążę jak będę tak wyglądać, kiedyś nawet kazał mi wejść na wagę i ironicznie zapytał, czy spodnie tyle ważą...to było dla mnie bardzo przykre... Idąc na wizytę (za którą płaciłam 100zł) trzęsłam się ze strachu przed głupimi komentarzami... Dodam, że właśnie jestem w ciąży i nie musiałam chudnąć... po prostu znalazłam kompetentnego ...

Dodam, że właśnie jestem w ciąży i nie musiałam chudnąć... po prostu znalazłam kompetentnego lekarza...

A ja zdecydowanie odradzam, dla mnie Pan doktor był ordynarny. Wręcz na siłe chciał żebym przyszła na kolejną wizytę. Nie założył karty ciąży, nie dał skierowania na żadne badania, nie zważył, nie zmierzył ciśnienia, bo to dopiero początek ciąży więc po co to robić skoro pacjentka czasem może poronić. Do tego ironiczne teksty w moim kierunku. Nie polecam!!!!!

Super lekarz, jestem bardzo zadowolona bo Pan Eugeniusz pomógł mi zajść w ciąże i teraz mam wspaniałego synka. A opieka w trakcie ciąży i po prostu super.

Bardzo dobry lekarz chodze do niego juz 5 miesiecy bo mam problem zajsc w ciaze

Bardzo dobry lekarz chodze do niego juz 5 miesiecy bo mam problem zajsc w ciaze

super lekarz w prywatnym gabinecie ale i w szpitalu po np. porodzie zajmuje sie pacjentkami jak nalezy