lekarz Eugeniusz Zworecki

Ginekolog położnik, USG

3,5

PIERWSZY RAZ POZNALAM TEGO LEKARZA NA ODDZIALE W SZPITALU, BYLAM MILE ZASKOCZONA FACHOWOSCIA I UPRZEJNOSCIA. JESTEM ZDECYDOWANA KOZYSTAC Z JEGO USLUG W PRYWATNYM GABINECIE.

Jak dla mnie- tragedia!! Chodziłam do niego prywatnie, ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę... Przez rozregulowane hormony jestem osobą puszystą- a do takich Pan Z... ma wyraźną niechęć.Potrafił dogadywać mi, że jestem otyła, że nie zajdę w ciążę jak będę tak wyglądać, kiedyś nawet kazał mi wejść na wagę i ironicznie zapytał, czy spodnie tyle ważą...to było dla mnie bardzo przykre... Idąc na wizytę (za którą płaciłam 100zł) trzęsłam się ze strachu przed głupimi komentarzami... Dodam, że właśnie jestem w ciąży i nie musiałam chudnąć... po prostu znalazłam kompetentnego ...

Dodam, że właśnie jestem w ciąży i nie musiałam chudnąć... po prostu znalazłam kompetentnego lekarza...

Bardzo bardzo fajny lekarz <i przystojny:)> ale powaga naprawde fachowiec szanuje ludzi i leczy poprawnie :))

Super lekarz, jestem bardzo zadowolona bo Pan Eugeniusz pomógł mi zajść w ciąże i teraz mam wspaniałego synka. A opieka w trakcie ciąży i po prostu super.

super lekarz w prywatnym gabinecie ale i w szpitalu po np. porodzie zajmuje sie pacjentkami jak nalezy

Bardzo dobry lekarz chodze do niego juz 5 miesiecy bo mam problem zajsc w ciaze

Bardzo dobry lekarz chodze do niego juz 5 miesiecy bo mam problem zajsc w ciaze

ale jak ma byc mily dla nie swoich pacjentek jesli ich nie zna dla tych co nie zna podchodzi z dystansem ale to raczej ludzki odruch co???

A ja zdecydowanie odradzam, dla mnie Pan doktor był ordynarny. Wręcz na siłe chciał żebym przyszła na kolejną wizytę. Nie założył karty ciąży, nie dał skierowania na żadne badania, nie zważył, nie zmierzył ciśnienia, bo to dopiero początek ciąży więc po co to robić skoro pacjentka czasem może poronić. Do tego ironiczne teksty w moim kierunku. Nie polecam!!!!!

Szczerze nie polecam. Zakochany w sobie narcyz.Nie ma mądrzejszego od niego, nie liczy się ze zdaniem innych i jawnie ośmiesza swoich współpracowników. Wstyd panie doktorze !

Chodzę prywatnie od czerwca tego roku, bo prowadzi mi ciążę. Jak na zważenie, zmierzenie ciśnienia i wypisanie zwolnienia do pracy do bierze trochę za dużo. Ale ogólnie, to nie mogę narzekać.