lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Kiedy Pani Ewa Adamczak zmieniła miejsce pracy z ul Szpitalnej na ul. Kościuszki w Koszalinie - cala moja rodzina zmieniła Przychodnie Zdrowia - idąc za wspaniałą rodzinną lekarz Panią Ewą Adamczak - polecam fachowość i kompetencje tej Pani, pozdrawiam Iwona G

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.

Wspaniały lekarz i człowiek , spokojne podejście do pacjenta , precyzyjny wywiad i precyzyjna diagnoza.Lekarz i człowiek z wielkim sercem , zawsze służy pomocą nawet w chwilach swojego prywatnego czasu , pozdrawiam i dziękuje za wszyastko .

Byłam kiedyś u pani doktor w zastępstwie bo mój lekarz nie przyjmował .Muszę przynac ,że zaskoczyla mnie swoją kompetencją i rzetelnością . Dodam jeszcze ,że to bardzo doświadczony lekarz ponieważ moja mama ma również bardzo dobre zdanie o pani doktor .Szkoda ,że takich lekarzy jest tak mało.

Według mnie lekarka jest naprawde godna poleceniu. Mieszkalam 4 lata w Anglii, nasłuchałam sie tam trochę o polskiej służbie zdrowia. Po powrocie do Polski, mialam problemy zdrowotne. Poszlam do przychodni, do której kiedyś należalam, nastawiona troche sceptycznie.. Na szczescie spotkalam bardzo mila, kompetentną lekarkę, której nie chciałabym już zamienić na nikogo innego, bo jej ufam i wiem, ze jestem z nia bezpieczna.

Bardzo kompetentna i rzeczowa w diagnostyce i ustaleniu metody leczenia . Wzbudza ogromne zaufanie, jestem stałym pacjentem dr Adamczak i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru.

Wspaniały lekarz i człowiek . Kompetentna i rzetelna . Cieszę się , że spotkałam ją na swojej drodze ... Polecam każdemu :)

bardzo kompetentna i nadąża za postępem medycyny. Zdecydowanie odróżnia się od innych lekarzy rodzinnych, któzy potrafią rozpoznać tyle chorób co przeciętny człowiek.

Pani dr.Ewa Adamczak jest wyjątkowym lekarzem, od wielu lat jestem jej pacjętką. Kilka lat temu miałam udar bez przebicia do mózgu, pomimo wizyt u innych lekarzy to właśnie Pani Ewa zdiagnozowała przyczynę ogromnego bólu głowy i natychmiast skierowała do szpitala. Diagnoza była 100%. Takiego lekarza nigdy dotąd nie spotkałam, polecam bardzo serdecznie.