dr n. med. Ewa Adamczyk-Engelking

Chirurg stomatolog

Pani Ewa jest niesamowicie kompetentnym i troskliwym specjalistą. Jej podejście do pacjentów jest pełne empatii, co sprawia, że wizyty u niej są znacznie mniej stresujące. Dba o to, aby każdy etap leczenia był jasno wyjaśniony, co dodatkowo buduje zaufanie. Polecam pania Ewę z czystym sumieniem jako doskonałego stomatologa zarowno dla doroslych jak i dla dzieci.

Witam, ja należę do osób które dostają drgawek idąc do dentysty, a bardziej omijających dentystę szerokim łukiem, i ma się dziać co chce. Ja długo zwlekałam z dentystą, ja do żadnego nie miałam zaufania bo nikt nie był delikatny, aż w pewnym dniu strasznie zaczął mnie ząb boleć, i w końcu ktoś mi polecił Panią dr. Adamczyk, z racji tego że jest bardzo delikatna, i tak w to nie wierzyłam, ale musiałam bo ból nie dawał żyć. Przełamałam się, i rzeczywiście naprawdę robi wszystko bezboleśnie, nawet znieczulenia daje bezboleśnie! A tak panikowałam. Niepotrzebnie. Wszystkim polecam!!! Chodzenie do dr Adamczyk to aż przyjemność :). Pozdrawiam.

Miła ,sympatyczna pani doktór, nie boję sięjuż dentysty, polecam.

Miła ,sympatyczna pani doktór, nie boję sięjuż dentysty, polecam.

pani ewa przełamała mój strach przed fotelem i dzieki niej z przyjemnością chodze na wizyty, bardzo kompetentna i sympatyczna.