lekarz Ewa Ambroży

Internista

Panią doktor omijać szerokim łukiem. Bo można usłyszeć, że jak przez 3 dni ma się gorączkę, której nie zbijają zwykłe leki to się do lekarza nie przychodzi tylko dopiero po tygodniu. Bez badania potrafi ocenić, że to wirus i nic na to nie przepisze oprócz apapu.

Zarozumiała, arogancka osoba, nieprzyjemna w kontakcie. Traktuje pacjenta instrumentalnie jak zło konieczne. Być może jakieś problemy osobowościowe bo na każdym kroku stara się okazywać swą wyższość. Dziwię się że ktoś taki znajduje zatrudnienie i pacjentów. Z takim "podejściem do pacjenta" w normalnym, cywilizowanym kraju byłaby bezrobotna. Tak Pani doktor: Hipokrates -Pani patron był lekarzem ciała i duszy ale pewnie Pani albo o tym zapomniała albo nie było Pani na tej lekcji. Odnoszę wrażenie, że na paru innych lekcjach też Pani nie było. Nie wystarczy mieć ojca lekarza pediatrę całkiem zresztą ...

Tak Pani doktor: Hipokrates -Pani patron był lekarzem ciała i duszy ale pewnie Pani albo o tym zapomniała albo nie było Pani na tej lekcji. Odnoszę wrażenie, że na paru innych lekcjach też Pani nie było. Nie wystarczy mieć ojca lekarza pediatrę całkiem zresztą przyzwoitego.

Przypomnę jeszcze raz Pani - leczy się pacjenta, nie chorobę.
Najpierw musiałaby Pani nawiązać poprawną relację z pacjentem co wydaje się poza Pani możliwościami osobowościowymi.

bardzo nie sympatyczna osoba, nie nawiazuje pozytywnej relacji z pacjenetem ; nigdy wiecej nie skorzystam z jej porady medycznej

bardzo nie sympatyczna osoba, nie nawiazuje pozytywnej relacji z pacjenetem ;
nigdy wiecej nie skorzystam z jej porady medycznej

Bardzo nieprzyjemna, wręcz chamska i opryskliwa osoba. Kontakt z nią bardziej może zaszkodzić niż pomóc.

bardzo nieprzyjemna, wywyższa się, trafiłam do niej z wysokim ciśnieniem, robiła na mnie miny, nie dowiedziałam się niczego konkretnego od tej "pani" w rezultacie trafiłam do szpitala, absolutnie jej NIE POLECAM NIKOMU!!!!