Ewa Andrzejewska

Ortodonta, Stomatolog

Zaczelam leczenie juz prawie 2 lata temu. Przez ten czas zamienilysmy może parę zdań. Leczenie jest nieprzyjemne, nie raz kombinerki lub drut zostały wbite w moje dziąsła. Ogólnie to kobieta nie jest skora do rozmowy i jest opryskliwa.

Niezbyt miła kobieta, kiedy zwraca się jej uwagę mówiąc, że robi krzywdę (a zdarza jej się to często) zaprzecza i robi się opryskliwa. Jest niedelikatna...Ogólnie nie polecam.

B. Dobry lekarz :) naprawdę polecam. Co prawda czasem ponoszą nerwy, ale myślę, że każdego po tylu godzinach pracy nad pacjentami - niektórymi naprawdę niekompetentnymi prowadzą do przemęczenia i złości :) Mimo wszystko lekarz godny polecenia

Bardzo dobry lekarz podchodzi do pacjęta z ogromym sercem i fachowością,

Bardzo dobry lekarz podchodzi do pacjęta z ogromym sercem i fachowością,

Wspaniały specjalista. Ludzie niezadowoleni należą chyba do grupy wiecznie niezadowolonych. Fachowa i miła kobieta. Od wielu lat na rynku, doceniana wśród specjalistów. Polecam

A więc zaczęłam leczenie u pani Ewy 1,5 roku temu. Mam słabe zdanie o tym lekarzu po pierwsze nie rozmawia z pacjentem o jego problemie zgryzu(przedstawi problem na początku zakładania aparatu ale potem na kolejnych wizytach robi coś w buzi a nie przedstawia motywu jak to ma działać )...często jest tak że siedząc na fotelu słucham jak rozmawia sobie ze swoją pomocnicą na tematy w ogóle nie związane z pracą. Kiedy schodzę z fotela zupełnie nic nie mowi ,kasuje w zależności od tego co robi raz 50zł nawet 120zł. niekiedy odnoszę wrażenie że przedłuża leczenie dla tego aby mieć pacjenta jak najdłużej a to wiąże się z wydatkiem z naszej kieszeni ..:((( stanowczo za mało kontaktowy człowiek . Nie polecam .

zdecydowanie polecam. miła, sympatyczna kobieta, a co jeszcze mnie się w niej podobało, to jej styl i wygląd- zadbana, a lubie jak ktoś schludny grzebie mi w buzi :) a minus że trudno się do niej dostać na szybko- zbyt dużo ludzi.

szczerze odradzam opryskliwa, na każdej wizycie mówi coś innego, trudno dowiedzieć się co tak naprawdę robi z zębami w danej chwili leczenie absolutnie nieudane - zęby nadal nie są proste i źle zguzkowane, a szkliwo popękane

szczerze odradzam

Ogólnie specjalistka dobra zęby miałam szybko wyprostowane chociaż denerwuje mnie czasami tym że jak jestem w gabinecie ciągle rozmawia ze swoją pracownicą i często muszę czekać aż skończy żeby w ogóle o coś zapytać

Zachowanie i kompetencje szkoda komentować....

Zachowanie i kompetencje szkoda komentować....