Ewa Anielska

Bardzo rzeczowo i na temat. Miałem zwyrodnienia siatkówki, o ktorych nikt wcześniej nie wspomnial nawet słowem-choć matka moja maiła operacje z powodu odwarstwienia siatkówki. Wystarczył krótki zabieg laserowy i teraz czuje sie bezpiecznie. Chodzenie po innych okulistach w LuxMedzie nic nie daje

Bardzo rzeczowo i na temat.
Chodzenie po innych okulistach w LuxMedzie nic nie daje

Witam ! Jestem krótkowidze od 15 lat i co pół roku badam sobie kompleksowo oczy. Żaden inny lekarz nie wykrył przy okazji innej choroby, która nieleczona prowadzi do ślepoty. Po jej wizycie chciałem sprawdzić czy mówi prawdę więc umówiłem się do innego lekarza nie mówiąc mu nic o diagnozie. Oczywiście inny lekarz zbadał wzrok ale nie zauważył problemu. To już typowe wśród okulistów, że nie wnikają za bardzo w inne rzeczy. Tak lekarka jest niemiła sprawia takie wrażenia, ale czy to ważne ? Moim zdaniem ważniejsze jest to, że znalazła ...

Witam !

Tak lekarka jest niemiła sprawia takie wrażenia, ale czy to ważne ? Moim zdaniem ważniejsze jest to, że znalazła coś czego nie widzieli inni. Zdecydowanie polecam chyba, że dla kogoś uprzejmość jest ważniejsza niż kompetencje !!!

Niestety dość niesympatyczna, jakby w ogóle mnie nie słuchała. Wpuściła mi krople do badania dna oka dotykajac końcówka oka, a robiła to samo pacjentowi przede mną.

Jest OK. Wszysto mi wytłumaczyła, choć nie wiem czy były to dobre widomości. Teraz jestem pod jej stałą opieką i jest OK.

Jest OK.
Wszysto mi wytłumaczyła, choć nie wiem czy były to dobre widomości.
Teraz jestem pod jej stałą opieką i jest OK.

Zupełnie się nie zgadzam. Chyba mowa o innej osobie. Od kilku miesięcy walczyłem z zapaleniem rogówki, ktore próbowało leczyć 5 okulistów. Dopiero Pani Doktor postawiła trafną diagnozę a ja mogę dalej patrzeć bez bólu na świat. Rzeczowa, kompetentna i skuteczna! Polecam!

Rzeczowa, kompetentna i skuteczna! Polecam!