lekarz Ewa Augustyn

Nie polecam, zła diagnoza, krytykuje innych okulistów, niemiła, wizyta bardzo krótka bez wyjaśnienia problemu. Pieniądze wyrzucone w błoto.....

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Stawia trafne diagnozy, dobrze dobiera szkła korekcyjne, tłumaczy na czym polega schorzenie. jest miła i serdeczna. Korzystałam z wizyt już kilkakrotnie i nie mam zarzutów.Dzieciaczki przyjmuje w pierwszej kolejności, rozumie, że oczekiwanie malucha z rodzicem na wizytę nie jest łatwe. Ja jestem osobą dorosła, na ogół czekałam 30 minut za każdym razem, nie jest to długi czas. A w poczekalni jest bardzo przyjemnie. Polecam!

Bardzo polecam Panią Doktor. Chodzę do niej już kilka lat i zawsze jestem zadowolona. Polecam

Super specjalista nie czaruje i nie bajeruje ale jest bardzo kompetentna i rzeczowa.Swietny fachowiec!!!

Gorąco polecam, świetny fachowiec! Byłem u różnych okulistów i dopiero pani doktor wyleczyła mnie z choroby której dotad nikt nie potrafił.Bardzo miła i uprzejma ale przede wszystkim kompetentna i zna się na rzeczy.Coprawda musiałem czekać około 2 godzin w poczekalni bo jest dużo pacjentów ale nie dziwię się bo było warto/nie ma rejestracji ale p.doktor przyjmuje wszystkich do końca/.

Będąc pacjentem w ostatnim czasie u Pani E. Augustyn zostałam potraktowana bardzo niesympatycznie. Krytykowała nie tylko mnie ale i lekarzy , którzy przepisywali mi wcześniejsze leki. Nie będę wchodzić w kompetencje tutaj, bo się po prostu na tym nie znam, jednak przychodząc do lekarza chce uzyskać informacji co mi dolega a uzyskuję lekko mówiąc pogardę, że jak to? w taki sposób?phi, no proszę panią od tych spraw jest okulista!!! Mam dość dąsów lekarzy, dość , że płaci się tyle za wizytę to jeszcze po głowie dostaję !! a metody polecone niestety nie poskutkowały, jednak nie wybieram się ponownie !Nie poleciłabym tego gabinetu ze względu na małą poczekalnię i czas oczekiwania na wizytę ok 2h, a gabinet nie ma rejestracji więc jeśli przyjdzie się "deko" później i postoi się 1,5 nie ma pewności czy zostanie sie przyjętym :(. Może akurat tak trafiłam, ale mówi się, że pierwsze wrażenie najważniejsze! Pozdrawiam.

Pani doktor to przyzwoity fachowiec,natomiast problem lezy w oczekiwaniu na wizyte.Na trzy podejscia gdzie czekalem srednio po 2h za kazdym razem musialem rezygnowac nie majac mozliwosci spedzenia calego popoludnia w mikro poczekalni - nierzadko przychodzac 30min przed otwarciem zeby zarezerwowac miejsce.Co u prywatnego lekarza jest niedopuszczalne,dopoki problem poldniowych wizyt nie zostanie rozwiazany nie polecam.

Szybko, mało uprzejmie i delikatnie, brak konkretnej godziny wizyty.

Szybko, mało uprzejmie i delikatnie, brak konkretnej godziny wizyty.

Pani okulistka bardzo uprzejma,delikatna w stosunku do dzieci,godna polecenia ;)

Pani doktor bardzo miła, uwazam ze komopetentna, ale moim zdaniem powinny byc mniejsze kolejki i wiecej czasu dla klienta