dr n. med. Ewa Badowska-Rak

Alergolog, Pediatra

polecam w 100% pani doktor uratowała moja córeczkę wcześniej byłam u innego lekarza na kasę chorych i to był mój wielki błąd bo zapisała złe leki mojemu dziecku które w ogóle nie były na to co jej dolega i zrobiła jej i mi piekło.ale na szczęście koleżanka poleciła mi panią doktor i uratowała malutka od tamtej pory chodzę tylko do dr. Badowskiej

Pani doktor leczyła moje pierwsze dziecko kilkanaście lat temu.Obecnie chodzę z drugim dzieckiem.Diagnoza zawsze w dziesiątkę.Zawsze kiedy zawali sprawę lekarz z okolicznej przychodni wszyscy po pomoc do dr Badowskiej.Jest lekarzem kompetentnym,przyjmuje codziennie,można dzwonić nie mając oporu,naprawdę ma mnóstwo pacjentów.Jeśli chodzi o koszt,no cóż prywatne wizyty kosztują ale pewność diagnozy naszych kochanych dzieci i ich zdrowie jest najważniejsze... Mama

Mama

Katastrofa . Lekarka rozbiegana co chwilę odbiera telefony . Stara się być przyjemna ale średnio to wychodzi . W szpitalu na oddziale w którym pracuje zachowuje się fatalnie ,nieuprzejma popryskliwa ,najlepiej przyjść prywatnie . Kiepskie diagnozy . Opinie kolężanek które leczyły dzieci podobne . Zdecydowanie nie polecam. Z.M.

Krótko mówiąc-nic dodać,nic ująć...Po prostu znakomity fachowiec...

Krótko mówiąc-nic dodać,nic ująć...Po prostu znakomity fachowiec...

Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę i wyleczeniu mojej córki Oli. Byłem u Pani pierwszy raz z problemem zdrowotnym Oli Na który nikt z dotychczasowych pediatrów nie zwrócił uwagi. Pani wiedza i doświadczenie pozwoliła postawić właściwą diagnozę i terapię.Serdecznie w imieniu małej zdrowej już Oli dziękuję. Jerzy S.

Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę i wyleczeniu mojej córki Oli.
Jerzy S.

Słabo kiepskie zainteresowanie pacjentem szybko krótko , kompetencje średnie podejście kiepskie

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza. Ma fachowe podejście do chorego i stawia trafne diagnozy. Koszt wizyty prywatnej jest taki, jak w innych gabinetach prywatnych. Super babka - miła, sympatyczna i bardzo konkretna. Polecam

Jestem mamą 3 dzieci, od wielu lat jeśli o problemy zdrowotne doktor Badowska i tylko jeszcze jedna dr.pediatra-dr Minda z Inowrocławia są najbardziej kompetentne.Dr Badowska potrafi za pierwszym razem dobrać lek, gdzie po pierwszej dawce stan zdrowia dziecka ulega poprawie.Zawsze potrafi wytłumaczyć dlaczego takie nie inne leczenie zastosowała a w razie niepewności, bądź braku poprawy prosi i kontakt telefoniczny.Ja mam do niej 100% zaufanie!!!

Od trzech lat jeżdżę na prywatne wizyty do Pani doktor i jest coraz gorzej. Nie podważam kompetencji bo jest naprawdę dobrym lekarzem i wyleczy, ale tak przeciąga wyleczenie choroby by jak najwięcej odbyć u niej wizyt. Masakra jakaś. Pomijając fakt, te wizyty nie są tanie to dziecko na tym cierpi. Dlatego średni koszt wyleczenia jednej choroby to 300 zł -za same wizyty.

za to na wizycie prywatnej jest całkiem do rzeczy; to jest zenujące, że lekarz potrafi być dla tego samego pacjenta i jego rodziców jednego dnia na oddziale nieprzyjemny a za 3 dni na kontroli w prywatnym gabinecie ujmująco uprzejmy... Czyżby magia pieniądza? zwykle kasuje na leczenie 200 złotych - 2 wizyty po 100 zł.