dr n. med. Ewa Badowska-Rak

Alergolog, Pediatra

Świetny fachowiec,polecam gorąco.Bardzo miła a co najważniejsze konkretna lekarka,szybko i trafnie stawia diagnozę,dobrze dobiera leki.SZkoda że w Inowrocławiu jest tak mało tak dobrych specjalistów.

jestem niezadowolona z wizyty u tej lekarki,nie polecam

jestem niezadowolona z wizyty u tej lekarki,nie polecam

Pani Doktor to super fachowiec. Wprawdzie wizyta nie należy do najtańszych, ale naprawdę warto. Trafnie stawia diagnozy, zawsze wszystko przemyśli. Można się z Nią skontaktować w każdej chwili. Co mnie zadziwia- fenomenalna pamięć!!!

POLECAM BARDZO DOBRY LEKARZ WYLECZY KAŻDĄ CHOROBE

POLECAM BARDZO DOBRY LEKARZ WYLECZY KAŻDĄ CHOROBE

Zawsze trafna diagnoza,świetnie dobrane leki-antybiotyk to ostateczność.Świetny kontakt telefoniczny w czasie choroby. Wizyta kosztowna.Gorąco polecam.

Wizyta kosztowna.Gorąco polecam.

Fachowo podchodzi do pacjenta, trafne diagnozy, pamięta każdego pacjenta, nawet przez telefon. Szybka możliwość kontaktu. Ma to "coś","szósty zmysł" . Polecam.

Jedyny mankament duże kolejki przed gabinetem

Jedyny mankament duże kolejki przed gabinetem

Super lekarka, polecam. Wizyta dosc kosztowna, lecz warta polecenia. Lekarka fachowo podchodzi do choroby, stawia zawsze trafna diagnoze. Poza ty uprzejma, mozna sie zawsze z skontaktowac w razie jakiegokolwiek problemu.