lek. dent. Ewa Balińska

Rewelacja, jestem z Pomorza trafilem tam dzieki moim znajomym, mowili bedziesz zadowolony i co???? Nigdy przez moje 40 kilka lat nie zostalem tak profesjonalnie potraktowany, macie szczescie, ze macie Taka Dentystke, Rewelacja!!!!Bardzo milo i przyjemnie, delikatnosc -cecha dodatnia, pierwszy raz bylo tak przyjemnie i szybko (40minut) to nie jest 20 minut jak u innych kekarzy i nastepny!!!!!Ci ktorzy tak wypisuja te brednie o niekompetencji itp to po co wy chodzicie do dentysty wyrywac zeby czy szare komorki?????Pozdrawiam zawsze polece Pania moim znajomym i nie tylko....

Profesjonalna lekarka o indywidualnym podejściu do pacjenta. Rzeczowo i trafnie stawia diagnozę. Stomatolog, z którym można porozmawiać nie tylko o zębach.

Najlepszy dentysta jakiego kiedykolwiek spotkałem. Od lat cała moja rodzina się u niej leczy. Zawsze pomoże , nawet w swoim wolnym czasie (soboty i niedziele). Gabinet jest bardzo ładny. Moje dzieci zawsze bardzo lubią przychodzić tutaj na badania.

Ja zdecydowanie bedę broniła Pani doktor. Jest nie tylko kompetentna i uprzejma ale również jeszcze niegdy nie odmówiła pomocy mi i mojej rodzinie w nagłych bolących zębach. W razie potrzeby przyjmuje nawet w sobote lub niedzielę. Gdzie rzadko się zdarza żeby lekarz poświecał swój wolny czas na chorego pacjeta jak może jechać gdzieś indziej. Jedyny minus to to że Pani doktor jest gadułą i lubi poplotkować z asystentką. Ale co do kompetencji nie mam zastrzeżeń ani uwag.

nieodpowiednia higiena w gabinecie.lekarz pracuje w rekawiczkach,ktorych nie zmienia po tym,jak rozmawia przez telefon,lekarka niedokladna i niarzetelna w profesji,czego dowodem sa pozniejsze klopoty z zebami.nie jest drogo,ale adekwatnie do uslug.Nie polecam takze dla dzieci,bo lekcewazaco podchodzi do uzebienia mlodych.

bylam umowiona na wizyte do pani doktor lecz gdy przyjechalam na umowiona wczesniej godzine nikt mi nie otworzyl drzwi telefonu rowniez nikt nie odbieral w ogole nie wiem o co chodzi nie poinformowano mnie o zmianie w wizycie nie wiem jaki byl powod tego iz nie zostalam przyjeta jestem bardzo rozczarowana i wiecej juz sie z pania nie umowie najbardziej dziwi mnie ze to miala byc prywatna wizyta

Zdecydowanie nie polecam. Strata pieniędzy, a efekt beznadziejny.

Zdecydowanie nie polecam. Strata pieniędzy, a efekt beznadziejny.

nie podoba mi się to, że podczas wizyty do gabinetu wchodzą z ulicy jacyś inni pacjenci, żeby się pilnie umówić, albo donieść 20 złotych. Dodatkowo w trakcie wizyty realizowane ustalane są zamówienia, grafiki, itp dla gabinetu. po za tym wszystko OK

po za tym wszystko OK

Polecam. Zabiegi bezbolesne, co istotne. Przymioty osobowe na najwyższym poziomie

rewelacyjnie,bezboleśnie i bezstresowo. bardzo prowesjonalne podejście do problemu