dr Ewa Banasik

Endokrynolog

2,4
1,9

Pani doktor niezwykle nieuprzejma. Skierował mnie do niej lekarz rodzinny, który zareagował na moje niepokojąco wysokie wyniki badań. Na początku zapisała mi witaminy i kazała robić badania co pół roku. Kiedy wyniki się pogorszyły udałam się na wizytę, znów za radą lekarza, mówiąc też o moim złym samopoczuciu, po czym usłyszałam, że każdy może znaleźć w internecie chorobę i sobie ją przypisać i po co tak często robię badania. Ostatecznie po usg zapisała mi leki, ale z gabinetu wyszłam z wielkim urazem i łzami w oczach.

Nie rozumiem tych negatywnych opinii o Pani doktor. Miałem mogę to napisać z całą odpowiedzialnością przyjemność zasięgnąć porady lekarskiej u pani doktor w kwestii mojego dziecka. Moja córka była wcześniej przebadana przez innego endokrynologa który w obrazie usg tarczycy wykrył jakieś niepokojące zmiany, które po konsultacji z panią doktor okazały się anatomiczną budową dziecka. Dodam że do gabinetu wszedłem między pacjentami z wynikami i obrazem usg córeczki . Pani doktor wszystko dokładnie obejrzała i uspokoiła nas Była bardzo miła i co może wszystkich zaskoczyć w tym dniu nic nie chciała za tą konsultacje. Dodam jeszcze że siedząc przed gabinetem pani doktor średni czas pobytu pacjenta wynosił 15-25 minut (Badanie usg zostało powtórzone następnego przez innego radiologa i tylko potwierdziło słowa pani doktor. Życzę wszystkim pacjentom i sobie abyśmy na swojej drodze spotykali takich lekarzy jak Pani doktor Banasik.

Nie polecam, wizyty raz na pół roku, z badań tylko TSH i usg, nie wysłucha , nie doradzi, ponoć jestem leniwa , a ja myślałam ,że niedoczynność to choroba , jedynie co mogę powiedzieć na korzyść pani doktor , to ,że jest nawet miła, pożartuje , i tyle.

Leczę się prywatnie u Pani doktor od kilku lat. Jest przemiłą osobą, bardzo poważnie podchodzi do analizy wyników. Dodam, że jestem po dwóch strumektomiach tarczycy. W razie pogorszenia wyników Pani doktor chętnie udziela informacji przez telefon. Zawsze trafia z lekami. Konkretna i kompetentna pod każdym względem.

Totalna porażka w zakresie wiedzy o przebiegu i terapii choroby Hashimoto. Ta lekarka w tym temacie dysponuje wiedzą sprzed 20 lat. Nie ma pojęcia o tym, ile powinno wynosić TSH przy tej chorobie i jak reaguje pacjent na jego skoki. Jej wypowiedzi momentami świadczą o głupocie i bezczelności.

Udałam się na wizytę do Pani doktor z polecenia. Jako młoda i dość przestraszona swoimi wynikami kobieta, po wizycie, która trwała ok. 5 minut, byłam w jeszcze gorszym stanie. Byłam potraktowana przedmiotowo, Pani doktor w ciągu mojej krótkiej wizyty 2 razy odbierała telefon. Niechętnie i ogólnikowo odpowiadała na moje pytania. Pomijając to wszystko, zupełnie nieprofesjonalna! Bez szczegółowej diagnozy, zaleciła mi kurację, która okazała się być wręcz szkodliwą. Nigdy więcej.

Bardzo niemiła! Leczę się u tej Pani tylko ze względów czysto technicznych

Bardzo niemiła! Leczę się u tej Pani tylko ze względów czysto technicznych

Szkoda pieniędzy i zdrowia!!!!!!! Brak poprawnej diagnozy, 0 pojęcia o chorobach związanych z tarczyca...

Po 5 latach leczenia,nadal nie poznaje pacjenta. Zadufana,bezczelna i pewna siebie. Nie polecam!!!

Po 5 latach leczenia,nadal nie poznaje pacjenta.
Zadufana,bezczelna i pewna siebie.
Nie polecam!!!

Leczę się u Pani dr od 2 lat - nie narzekam wręcz przeciwnie. U mojej koleżanki wykryła guza tarczycy a dodam, że poszła na wizytę z zupełnie innym problemem. Konkretna i kompetentna a to chyba najważniejsze.

Leczę się u Pani dr od 2 lat - nie narzekam wręcz przeciwnie.