prof. dr hab. n. med. Ewa Bar-Andziak

Endokrynolog, Internista

Bardzo kompetentna i uprzejma. Ceniona w środowisku lekarzy i rozumiejąca pacjentów. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzeba (pierwsza moja wizyta trwała chyba 40 min). Polecam we wszystkich trudnych przypadkach.

Niesamowicie kompetentna, dokładna i wspaniała lekarka. Ponadto ciepły serdeczny i miły człowiek, który każdemu udzieli pomocy. Taki lekarz to skarb.

Bardzo miła kobieta, ale niestety, kiedy dałam jej wyniki swoich hormonów powiedziala, że jest ok. Nie zleciła przeprowadzenia dodatkowych badań, powiedziała, że taką już mam skóre wrażliwą. Okazało się to oczywiście bzdurą, bo mam złe wyniki tekstu prolaktynowego... Badania zlecił mi inny lekarz (B. śladowska, którą polecam).

Wcześniej leczyłam się u prof Naumana. Przyjemny, miły i fachowy lekarz. Chorobę stwierdzili mi w warszawskim szpitalu po czym zaleczyli. Po 2 latach znowu się odezwało. Jako, że studiuję nie mogłam olać zajęć by pojechać na prywatną wizytę do prof Naumana. Mam za to wolne poniedziałki więc wybrałam panią prof Bar- Andziak i szczerze to nie wiem za co ona ma tego profesora.... powiedziała ze nie widzi podstaw leczenia mimo złych wyników bo nie wie co jest ich przyczyną... Na wahania hormonalne zalecila mi wizyte u kardiologa i zbadanie serca!!! Skandal. Zapłaciłam 160zl tylko po to by sie dowiedzieć ze objawy są ale ona nie ma pojęcia skąd... Albo dopada ją wiek starości, albo po prostu leczyc to ona może tylko tarczycę...

Pani profesor nie kompetentna, niezbyt przyjemna.Poszłam z wynikami znacznie podwyższonych hormonów nadnerczy( kilka lat temu już się na nie leczyłam) oraz jajników. Pani profesor stwierdziła, że wyraźnie objawy są, ale ona nie wie skąd. Nie zaleciła żadnego leczenia. Powiedziała, że od niej to na tyle i dziękuje, po czym pożegnała mnie.Po raz pierwszy trafiłam na tak nie kopetentnego lekarza, a stwierdzenie, że objawy są i wyniki przecież też wskazują na chorobę, ale ona nie wie skąd to się bierze, to już przekroczyło wszelkie granice.Wizyta u Pani profesor to strata czasu.!

cudowna i kompetentna.kazdemu pacjentowi poswieca duzo czasu i serca

cudowna i kompetentna.kazdemu pacjentowi poswieca duzo czasu i serca

Bardzo dobry lekarz,pelen cierpliwosci i spokoju

Bardzo dobry lekarz,pelen cierpliwosci i spokoju

Bardzo dobra lekarz. Cierpliwa, a ponadto w środowisku lekarzy specjalistów uchodzi za wyjątkową osobę o bardzo wysokich kompetencjach. Polecam z otwartą przyłbicą. PRzyjmuje przy ul. Jana III Sobieskeigo 18 w Warszawie.

wspaniały lekarz!!! prfesjonalna, bardzo miła i uprzejma

wspaniały lekarz!!! prfesjonalna, bardzo miła i uprzejma

Wspaniała lekarka!!!!!!! Leczę się u Pani doktor od lat dziewięćdziesiątych izawsze jest taka sama,uśmiechnięta,ciepła i bardzo dokładna. Mimo, że leczę się na tarczycę, to jestem dokładni przebadana na wszystko, ciśnienie, jelita ,stawy itd.. Pogratulować!!!!!