Robiłam u pani Ewy zwykłe wypełnienia jak i leczenie kanałowe, jest bardzo profesjonalna, rzetelna, miła, kompetentna, delikatna, naprawdę stara się aby zabieg był jak najmniej nieprzyjemny. Ponadto zawsze dokładnie tłumaczy co się z zębem dzieje, jakie leczenie trzeba zastosować i w trakcie zabiegu informuje pacjenta co zaraz zrobi i jak to będzie odczuwalne. Jeśli coś wykracza poza jej kompetencje kieruje do odpowiedniego specjalisty. Poleciłam panią Ewę koleżance i również była bardzo zadowolona z jej usług.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zielona Góra"?

Jarosław Schab

Chirurg stomatolog