lekarz Ewa Barwinek

Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.

Fantastyczna lekarka, ciepła, cierpliwa, ufam jej absolutnie. Rozsądna, odpowie na każde pytanie, nigdy nawet przez sekundę nie odczułam postawy "nie będę Pani teraz wykładu z medycyny robić" przeciwnie wyjaśnia dokładnie co, po co, dlaczego. Widać, że cały czas się dokształca min. jako doradca laktacyjny. Więcej takich lekarzy !!!!!

Pani doktor Barwinek jest jednym z lekarzy, którzy w pełni oddali się swojej pracy i z pasją wykonują ten zawód. Za każdym razem tak samo uprzejma, cierpliwa i wyrozumiała szczególnie dla rodziców. Jak najbardziej kompetentna, konkretna, podchodzi do każdego dziecka indywidualnie i całościowo. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc! Mama trójki dzieci

Mama trójki dzieci

Zgadzam sie z przedmowcami. Wykonuje zawod z pasja. Zarowno dzieci jak i my rodzice mamy ogromne zaufanie do jej profesjonalizmu.

Pani Barwinek jest lekarzem prowadzącym mojego synka od urodzenia czyli ponad 3 lata i wiem, że na 100% nie zamienię jej na innego pediatrę. To lekarka, która z pasją wykonuje swój zawód a dzieci ją uwielbiają. Polecam

Uważna, spokojna, słuchająca - dzięki Pani Doktor nasz roczny synek jest zdrowym radonym malcem.Polem każemu!!!

Najwspanialszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam ;-)

Najwspanialszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam ;-)

Gorąco polecam wszystkim! Wszystkie poniższe opinie to szczeera prawda...:)

Gorąco polecam wszystkim! Wszystkie poniższe opinie to szczeera prawda...:)

Bardzo dobra lekarka, zgadzam się z którymś z przedmówców odnośnie antybiotyków... jeśli nie trzeba, to nie przepisuje ich od razu jak to robią inni lekarze. Bardzo miła, bardzo sympatyczna, rewelacyjne podejście do dzieci... no i lubi koty :-)

Uwielbiam tą dr. Szkoda, że nie jestem już dzieckiem i nie mogę do niej chodzić na wizyty. Ze wszystkiego potrafiła wyleczyć, wytłumaczyła dokładnie po kilka razy jak zazywać dany lek. Ma anielską cierpliwość do dzieci. Szczerze polecam tą panią dr :)