lekarz Ewa Białoskórska

Wspaniały lekarz, podejście do pacjenta bardzo indywidualne. Dużo poświęconego czasu i zaangażowania. Nic dodać nic ująć. Widać że chirurg z zamiłowania i pasji. Serdecznie polecam

Pani doktor z wielkim zaangażowaniem podeszła profesjonalnie do zdiagnozowania mych źródeł bólów w podbrzuszu. Wykazała się dużą wiedzą, oraz determinacją w zorganizowaniu w ekspresowym czasie wszelkich niezbędnych badań. Wystawiłem najwyższe oceny za profesjonalizm, jak też pozostałe sprawy. Gorąco polecam.... :-)

Tak wspaniałej cierpliwej i wyrozumiałej specjalistki jeszcze nie spotkałam. Oprócz umiejętności wiedzy,ma serce. Polecam ją każdemu.

Wspaniały lekarz cierpliwa,dobrze tłumaczy. Po operacji interesowała się mną,tak z serca nie z konieczności lekarskiej.

Wciąż poszukujesz " Racibórz"?

Janusz Paliga

ks. Staszica 4 lok. 2

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)

ulica Podwale 14/4

Specjalistyczny gabinet psychologiczny