lekarz Ewa Białoskórska

Najlepszy lekarz na świecie! Operowała mi zmianę na twarzy - nie ma śladu, poradziła sobie z moimi dolegliwościami, które inni lekarze bagatelizowali. Cudowne ręce, wielkie serce, daje z siebie wszystko! Kosztem siebie - mało śpi, czas wolny poświęca również pacjentom. Jest bardzo sumienna, empatyczna, dociekliwa, profesjonalna. Oby więcej takich lekarzy. Niech Ją Bóg ma w opiece!

Wspaniały lekarz, podejście do pacjenta bardzo indywidualne. Dużo poświęconego czasu i zaangażowania. Nic dodać nic ująć. Widać że chirurg z zamiłowania i pasji. Serdecznie polecam

Pani doktor z wielkim zaangażowaniem podeszła profesjonalnie do zdiagnozowania mych źródeł bólów w podbrzuszu. Wykazała się dużą wiedzą, oraz determinacją w zorganizowaniu w ekspresowym czasie wszelkich niezbędnych badań. Wystawiłem najwyższe oceny za profesjonalizm, jak też pozostałe sprawy. Gorąco polecam.... :-)

Tak wspaniałej cierpliwej i wyrozumiałej specjalistki jeszcze nie spotkałam. Oprócz umiejętności wiedzy,ma serce. Polecam ją każdemu.

Wspaniały lekarz cierpliwa,dobrze tłumaczy. Po operacji interesowała się mną,tak z serca nie z konieczności lekarskiej.

W pozycji "Tłumaczenie choroby i leczenia" 5 na 5 to i tak zbyt słaba nota. Podobnie zresztą jest w przypadku pozostałych opcji.