dr n. med. Ewa Biegańska

2,6

Urodziłam dwójkę dzieci pod opieka Pani doktor, mam pełne zaufanie, od 16 lat jestem pod jej opieką. Ceny nie są niskie, ale wiem, że płacę za jakość, spokój i bezpieczeństwo.

Nie polecam.Po pierwsze bardzo duże spóźnienie w prywatnym gabinecie, po drugie wizyta bardzo długa bez konkretow, po trzecie mnóstwo drogich badań, które mogłabym wykonać w jakimkolwiek innym laboratorium polowe taniej.Jestem mocno rozczarowana zamiast konkretnych i rzeczowych informacji dotyczących mojego przypadku dostałam garść anegdot o byłych pacjentach i definicje słownikowe, które do niczego nie są mi potrzebne.

Polecam! Dzieki profesjonalizmowi i działaniom dr Biegańskiej udało się szczęśliwie doprowadzić moja ciąże, z komplikacjami do końca. Nie zgadam się z większością opinii. Doktor jest szczera i rzetelna, jak ktoś nie chce słuchać szczerych opinii doświadczonego lekarza to ma problem. Dodatkowo w prywatnym gabinecie wizyta i badania są płatne, to oczywiste, lekarz nie może zlecić badań z refundacja.

Polecam!

Drogie Panie ,jeśli chcecie z wizyty u pani "dr" wyjść płaczem,przerażeniem i pustym portfelem to polecam w/w panią "dr" . Wymyślanie !!! chorób łącznie z nowotworami,zlecanie nikomu niepotrzebnych badań kosztujących krocie to specjalność pani Biegańskiej.Wizyta 200 zł ? Nie,zabierzcie min. 500 zł bo trzeba będzie wykonać dodatkowe badania. Odbiór wyników będzie Was kosztował 200 zł ! "Lekarz",a raczej oszustka z najgorszego gatunku ludzi,wykorzystujący swoją wiedzę i zawód do bezlitosnego łupienia pacjentów i narażania na gigantyczny stres !!! P.S Żonę inny lekarz wyleczył praktycznie w ciągu jednej wizyty. W/w zdiagnozowała bóg wie co ,ale"prawdopodobnie nowotwór". Dodam,że rozważam złożenie skargi na w/w do Izby Lekarskiej bo takie osoby powinny być pozbawione prawa wykonywania zawodu lekarza !

Niestety muszę zgodzić się z wiekszością negatywnych opinii i sugeruje naprawdę wziąć je pod uwagę, zanim zaczniecie korzystać z usług Pani Doktor. Wizyty owszem trwają tyle ile potrzeba a Pani Doktor bardzo miła. Jednak przy regulowaniu za wizytę można się nieźle zdziwić. Bo niestety badania, które można by zrobić na NFZ, robione są na miejscu (nie ma innej możliwości). Nawet ktg w ciąży jest płatne dodatkowo oprócz wizyty. Ja zapłaciłam jednorazowo …760 zł!!! Ciąża moja, dodam należała do bezproblemowych. Prawdziwa niespodzianka pojawiła się jednak na sali porodowej, kiedy okazało się, ...

Ciąża moja, dodam należała do bezproblemowych. Prawdziwa niespodzianka pojawiła się jednak na sali porodowej, kiedy okazało się, że w wyniku leczenia Pani Doktor, dostałam mega infekcji wewnętrznej i krwotoku… skończyło się godzinnym zabiegiem, niezliczoną ilością szwów oraz transfuzją krwi.
Problemem okazuje się również kontakt z Panią Doktor. Nie odbiera, nie oddzwania ani nie odpisuje na smsy. Miałam to szczęście, że wyjątkowo w dniu porodu odpisała mi : ok. powodzenia.
…jak się okazało, było mi ono mocno potrzebne i życzę również powodzenia tym wszystkim, którzy podobnie jak ja zdecydują się rodzić z Panią Doktor.

dr biegganska to b mila kobieta ale niestrty tez mam wazenie po kilku wizytach ze nastawiona glownie na kase.wiele rzeczy moze przeprowadzic w szpitalu ale nawet o tym nie wspomni rozumie wszystko ale pani doktor powinna troche spalzowac z pieniazkami i informowac pacjentow ze pewne rzeczy naleza sie im na kase chorych

Miła, kompetentna, rzeczowa- wizyta sporo kosztuje, ale moim zdaniem warto!

Miła, kompetentna, rzeczowa- wizyta sporo kosztuje, ale moim zdaniem warto!

Choć jestem jeszcze młoda bo mam 18 lat już dbam o swoje zdrowie :) zaniepokojona rzadkimi miesiączkami ( i czytaniu na forach)udałam sie do Pani doktor bo została mi polecona. Wykryła u mnie PCO + insulinoopornosć. Bardzo miła traktuje mnie po ludzku, bardzo dobrze tłumaczy na czym sprawa polega. Dba o pacjenta choć bywa że nie ma mnie u niej na wizycie po 3 miesiace zawsze mnie pamięta. Bardzo zaangażowana w badania wszystkie wykonuje na miejscu a jak nie to pomaga nie wykonać. Chetnie kontaktuje sie z pacjentem przez telefon. Wysyła recepty.. otwarta na pomoc niczym nie ograniczona. a co najważniejsze leczenie pomaga :)

prowadziła moje dwie ciąże, pierwsza zakończona poronieniem, druga zaowocowała córeczką; poród masakryczny 3 dni, dziecko niedotlenione, lekarz bezradny; po porodzie dochodziłam do siebie przez pół roku i pomimo, że moja córeczka ma już 3 latka nadal nie mogę zdecydować się na drugie dziecko; straciłam wszelkie zaufanie do lekarzy, dr Biegańska wyrafinowana i nastawiona czysto biznesowo; odradzam wszystkim

jestem zawiedziona, ponieważ jest to lekarka dla której licza się tylko pieniądze-stanowczo odradzam- ja straciłam zdrowie i całkowite zaufanie jakim darzyłam tę Panią. wyrachowana, bezduszna- ale pierwsze wrażanie robi bardzo dobre, więc podziwiam grę aktorską, szczególnie w tym wieku. szczerze przestrzegam wszystkie pacjentki!

szczerze przestrzegam wszystkie pacjentki!