więcej informacji o mnie na stronie: skuteczny-psycholog.pl

więcej informacji o mnie na stronie: skuteczny-psycholog.pl

Na co dzień mieszkam i pracuję w Łodzi. Uprawnienia psychologiczne zdobyłam w drodze studiów magisterskich z Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Łódzkim, studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Transportu na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uprawnienia pedagogiczne zdobyłam za pośrednictwem udziału w kursie organizowanym przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr.
W swojej pracy zajmuję się terapią indywidualną oraz par, konsultacjami i poradnictwem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzę badania z zakresu medycyny pracy (psychotesty), badania diagnostyczne osobowości i funkcji poznawczych. Poza pracą w Instytucie oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w (także w Sieradzu) jestem także konsultantem ZUS - opiniuję w sprawach rentowych. Na potrzeby pacjentów przygotowuję opinie psychologiczne dla różnych instytucji (dla sądów, firm ubezpieczeniowych itd.) Telefon do mnie: 660 401 501

Pani Ewa jest najlepszym psychologiem u jakiego byłam i polecam każdemu kto chce naprawdę poradzić sobie ze swoimi problemami. Ja przy jej pomocy uporałam z rozwodem, walką o dziecko i nie zwariowałam a byłam już na skraju. Dziękuję.

Byliśmy u wielu specjalistów z naszą córką, u neurologów, psychiatrów, terapeutów i każdy mówił że taka uroda dziecka dopiero pani Bienert nam pomogła, jasno określiła co się dzieje i to był początek skutecznego leczenia, zasugerowała też współpracę z lekarzem i od tej pory powoli zaczęło się poprawiać zachowanie i samopoczucie córy a dzięki temu w całej rodzinie zrobiło się spokojniej. Polecam tylko panią Bienert w całej Łodzi!

Bardzo fajna pani psycholog, wyrozumiała, ciepła i wie o co chodzi w terapii, nie tylko słucha i daje się wygadać, ale rozmawia, tłumaczy, dopytuje, widać, że wie co robi. Najlepszy psycholog! Polecam każdemu, kto chce sobie poradzić ze swoimi potworami.

Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do auta. Pani doktor zaproponowała też żeby zrobic badanie i napisać opinię psychologiczną o mnie po wypadku żeby dołączyć ją do papierów o odszkodowanie, rzeczywiście sie przydała. Pani psycholog jest bardzo wyrozumiała, ma wiedzę i dużo róznych rozwiązań proponuje. Godna polecenia i zaufania.

Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!