lekarz Ewa Bławdzin-Skarbecka

2,9

Dzień Dobry, Byłem dwukrotnie na wizycie alergologicznej u tej Pani , czekając na wizyte zapytałem się czy teraz jest moja kolej , powiedziała , że prosze czekać po 2 godzinach opoźnienia gdzie byłem zapisany na godzine 9;00 to wszedłem ponownie chwile przed 11 ludzie nie dosłyszeli nazwiska które wywołała, zapytałem więc przepraszam można jeszcze raz bo nie było słychać ,, otrzymałem informację ze nie bedzie krzyczeć bo ja gardło boli ze mamy stac przy drzwiach gdy już nie miałem siły czekać a wszyscy ludzie weszli było machac tylko wypisze kwitek ...

Dzień Dobry,
Byłem dwukrotnie na wizycie alergologicznej u tej Pani ,
czekając na wizyte zapytałem się czy teraz jest moja kolej , powiedziała , że prosze czekać po 2 godzinach opoźnienia gdzie byłem zapisany na godzine 9;00 to wszedłem ponownie chwile przed 11 ludzie nie dosłyszeli nazwiska które wywołała, zapytałem więc przepraszam można jeszcze raz bo nie było słychać ,, otrzymałem informację ze nie bedzie krzyczeć bo ja gardło boli ze mamy stac przy drzwiach gdy już nie miałem siły czekać a wszyscy ludzie weszli było machac tylko wypisze kwitek na skierowanie ,
Kiedy powiedziałem ze mam wypryski na całym ciele i przedstawiłem wyniki testów ziewnych i potrzebuje teraz pokarmowe , powiedziała ze musimy robić od początku ,
Powiedziałem ze nie biorąc leków na alergie przez 3 tygodnie nie widze na oczy bo całe łzawią i mam wypryski wszędzie,
Po prostu strach się bać zeby sie nic poważniejszego nie stało ,
niestety musiałem iść prywatnie bo niestety nie chce pisać jakie słowa padły od tej Pani

Moja ocena 6 elementów wizyty to:1. Zgadzam się z wcześniejszymi negatywnymi wpisami. Pani doktor bardzo, ale to bardzo nieprzyjemna i do tego nieżyczliwa.Po dwóch godzinach oczekiwania na wizytę , po wejściu do gabinetu lekarka poinformowała, że nie przyjmie mnie bo wychodzi na spotkanie do dyrektora. Nie spotkałam się do tej pory z taką arogancją.

Polecam Panią doktor w 100 procentach.Zawsze postawiła dobrą diagnoze i zawsze wyleczyła. Można do niej iść z maleńkim dzieckiem bez obaw że skieruje do szpitala jak większość lekarzy.

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Kobieta o wielkim sercu. Rozpoznała u mojej córeczki zapalenie oskrzeli które inni lekarze bagatelizowali. Gdyby nie Pani Ewa, moja córeczka pewnie musiałaby leżeć w szpitalu...

Pojechałam do pani doktor z kilutygodniowym dzieckiem. Ucieszyłam się, że zostałam umówiona na godz 18 - jak się później okazło - jak wszyscy pozostali pacjenci. W małej poczekalni, bez okien a tym samym i możliwości wietrzenia siedziały dzieci z zapaleniem płuc, biegunką itd. Gabinet rodem z lat 70 ;-( zważywszy na cenę za wizytę - 90 zł - to moim zdaniem brak szacunku dla rodziców i małych pacjentów. A i najważniejsze. NOWORODEK dotał antybiotyk doustyny na zapalenie ucha. Po 3 dniach pojechałam z dzieckiem do innego lekarza, ponieważ nie widziałam ...

A i najważniejsze. NOWORODEK dotał antybiotyk doustyny na zapalenie ucha. Po 3 dniach pojechałam z dzieckiem do innego lekarza, ponieważ nie widziałam widocznej poprawy i powiedział, że ucho jest lekko zaczerwienione i zdziwił się, że dostaliśmy antybiotyk.

Na wizycie kontolnej po miesiącu od choroby, kolejny lekarz był zdziwiony podanym antybiotykiem oraz DAWKA - była prawie 3 krotnie wyższa niż powinno dostać moje dziecko.

Niestety niepotrzebnie faszerowałam moją dziecinkę antybiotykiem ;-(

kompetentna ale niestety bardzo nieprzyjemna i nie miła dla dziecka

kompetentna ale niestety bardzo nieprzyjemna i nie miła dla dziecka

Polecam panią Doktor! Zyczliwa o dobrym podejściu do dzieci. Bardzo kompetentna! Dokładnie ogląda dziecko i stawia trafną diagnozę. Dzięki Niej synek jest teraz zdrowy.

baaaardzo nieprzyjemny pediatra. Nie lubi dzieci, a to chyba podstawa przy tej specjalizacji. Warunki gabinetowe koszmarne!

Warunki gabinetowe koszmarne!

Lekarka kompetentna, budzi zaufanie, czasami trochę wydaje być się trochę oschła, ale to tylko pozory, szczerze mogę polecić tę panią