lekarz Ewa Borkowska

Pani doktor Borkowska to bardzo dobry fachowiec.Lekarz u którego leczyłam się wcześniej stwierdził ze nieda się w moim przypadku nic zrobić.Wtedy pojechałam do doktor Borkowskiej która potrafiła mi pomóc i mnie wyleczyć.Polecam panią doktor to godny zaufania lekarz.

Leczę się u Pani Doktor od 1993 roku. Jest osoboą kompetentną, zdecydowaną, moim zdaniem fachowcem o wysokich kwalifikacjach. Zajmuje się pacjetkami w ciązy ale tak jak w moim przypadku równiez pacjentami z patologiami ginekologicznymi wymagającymi interwencji chirirgicznej. Zawsze mogłam na Pania Doktor liczyć nigdy się na niej nie zawiodłam. To wspaniały człowiek o duzym sercu ale przede wszystkim fachowiec w każdym calu.

Kompetentny lekarz z duzym doswiadczeniem.

Kompetentny lekarz z duzym doswiadczeniem.

Poznałam Panią doktor leżąc w szpitalu z zagrozoną ciązą. Mogę zdecydowaie ją polecić, gdyż zna się na swojej pracy. Jedynie mogłaby być trochę sympatyczniejsza dla pacjenta. Jednak, moim zdaniem, najważniejsze są kompetencje - więc tu Pani doktor wygrywa :)

bardzo kompetentna, rzeczowa Pani Doktor :)

bardzo kompetentna, rzeczowa Pani Doktor :)

Pani dr Ewa Borkowska jest lekarzem z dużym doświadczeniem oraz kompetencjami. Opiekowała się mną w moich dwóch ciążach,dzięki niej udało się uniknąć komplikacji przy porodzie. Lekarz godny polecenia.