lekarz Ewa Borkowska

Lekarz rodzinny

Po wizycie u Pani doktor zawsze jestem uspokojona,z chęcią do życia. Jest uprzejma, potrafi słuchać i wzbudza zaufanie.Anna

Świetna kobieta Doktor. Leczyłem sie a raczej chodziłem po porady do innych lekarzy i dopiero Pani Doktor Borkowska postawiła mnie na nogi. Żeczowa , kompetentna i cierpliwa. Szczerze polecam wszystkim. Dziękuję. MW PS co do mojej przedmówczyni. A pomyślałaś że twoja babcia sama prosiła o przepisywanie tych leków ? Więc może najpierw z nia porozmawiasz.

wielki talent diagnostyczny i ogromna cierpliwość wobec pacjentów!

wielki talent diagnostyczny i ogromna cierpliwość wobec pacjentów!

Moja babcia jak zresztą inne babcie w Milanówku uwielbiają Pani Doktór Borkowską,bo taka miła,serdeczna,zawsze wysłucha wszystkich problemów (niekoniecznie zdrowotnych,ale i rodzinnych) tylko,że to wszystko mydli oczy!!!Leczyła moją babcie jak to internista ogólnikowo,ale i jak zauważyła problemy z sercem to sama podjęła się leczenia, jak się okazało kompletnie nie mając o tym pojęcia..nawet nie wspomniała o potrzebie konsultacji z kardiologiem i wszystko na własną rękę diagnozowała i przepisywała leki...po takim leczeniu babcia zasłabła, trafiła do Grodziska na OIOK i długo ją płukali z tych wszystkich tragicznie dobranych leków nasercowych, kompletnie nie adekwatnych do babci problemu z sercem... pierwsza doba na OIOKu była decydująca czy Babcia przeżyje po tych lekach - jej stan był na tyle tragiczny...znam jeszcze historię innej "babci" leczącej się u Szanownej Pani Doktór która zamiast pacjeta skierować do neurologa to mówiła,że Parkinson to święta choroba,bo Papież Jan Paweł II ją miał i to jak błogosławieństwo...!!!skandal!!!!ODRADZAM!!!

Uprzejma, sympatyczna i bardzo kompetentna Pani doktor. Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Polecam:)

Polecam:)

Polecam!Pani doktor naprawdę godna zaufania i dobra w swoim fachu.

Polecam!Pani doktor naprawdę godna zaufania i dobra w swoim fachu.