dr n. med. Ewa Bornakowska-Zabel

Reumatolog, Pediatra

Wspaniały lekarz! Pani Doktor uratowała życie mojej ciężko chorej còreczki,ktòra dzisiaj jest piękną i wykształconą kobietą i już mamą małego chłopca.Pani Bornakowska-Zabel już przed ponad 20-toma laty stosowała najnowocześniejsze metody leczenia,znane w USA i Niemczech.Jesteśmy zachwyceni jej profesionalnością i wyjątkową serdecznością.Dziękujemy za wszystko 🙏🏻

Wspaniały lekarz! Bardzo dobre podejście do dziecka i rodzica, zawsze potrafiła uspokoić! Moja Maja cieszyła się na każdą wizytę u Pani doktor od lizaczków! Pozdrawiamy mama z Mają z Ostrowa

Moja Maja cieszyła się na każdą wizytę u Pani doktor od lizaczków!
Pozdrawiamy mama z Mają z Ostrowa

Wspaniały kompetentny lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, Pani doktor postawiła moje dziecko na nogi, wiem, ze mogę liczyć na kontakt i wizytę kiedy tylko moje dziecko tego potrzebuje, serdecznie pozdrawiamy Staś z włocławka z mamą

Pani Doktor przyjmuje w poradni dziecięcej, więc tylko do 18 roku życia. Ja mam 20 lat i od momentu ukończenia 18 nie mogłam niestety już się u Niej leczyć publicznie. Do dziś nie spotkałam tak wspaniałego lekarza i bardzo tego żałuję.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Polecam Panią doktor , najlepszy lekarz prowadzący dziecięcy , od najmlodszych lat mnie Pani Ewa leczyła i dzięki Niej miałam zastój choroby.Polecam rodzicą tego lekarza.Pozfrawiam Panią doktor Victoria

Od ponad 10 lat jeździłyśmy do Pani Doktor do poradni na wizyty, Pani Doktor zawsze wysłuchała, dokładnie wytłumaczyła szczegóły dotyczące choroby, jest znakomitym specjalistą i w każdym momencie stawiała trafne diagnozy. Teraz niestety już nie pracuje w poradni ale wiem że przyjmuje prywatnie i ja będę z tego korzystała bo mam do niej bezgraniczne zaufanie. Polecam Panią Doktor jako bardzo dobrego fachowca w dziedzinie reumatologii dziecięcej.

od lat jezdzimy z synem do pani doktor.Terza sie przeprowadzilismy i mamy bardzo daleko ,ale jezdzimy dalej.Nie widziałam tak kompetentnej i milej osoby lata.Zwraca uwage na wszystko co sie mówi i przywiazuje uwage do naszych uwag.Chcialabym,aby wszyscy albo choc połowa lekarzy była tak wspaniała.Zyczymy pani dr wielu pacjentów wiele lat w drowiu. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Lekarz oddany pacjentowi i medycynie- ocena na 5 to mało

Lekarz oddany pacjentowi i medycynie- ocena na 5 to mało

gorąco polecam! Miła, z podejściem do dzieci, ma czas i wszystko tłumaczy. Wzbudza zaufanie. Wypisała niedrogie leki. Polecam pod każdym względem