lekarz Ewa Borowska

Ginekolog położnik, Cytolog

Mogę śmiało przyłączyć się do poniższych opinii. Super lekarka która ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. Prowadziła moja ciążę która nie przebiegała bez komplikacji. W każdej chwili gdy coś mnie niepokoiło mogłam zadzwonić po poradę. Wizyty przeprowadzane są w przyjemnej atmosferze. Ogólnie same superlatywy:-)

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Leczę się od jakiegoś czasu i byłam już u wielu ginekologów, ale wszyscy razem nie powiedzieli mi tyle co Pani Doktor na jednej wizycie. Trafiłam na wizytę do Pani Doktor przez przypadek, zostanę pacjentką tak długo jak będę mogła :-) Cudowna kobieta i bardzo dobry specjalista.

Najlepszy ginekolog w Wejherowie. Polecam wszystkim

Najlepszy ginekolog w Wejherowie. Polecam wszystkim

Daję taką ocenę Pani Doktor ponieważ w pełni na nią zasłużyła. Zanim umówiłam się u niej na wizytę czytałam właśnie tutaj komentarze i stwierdziłam, że muszę zaryzykować, bo już byłam w kropce. W mieście gdzie ja się leczyłam za wizyty prywatne liczą sobie więcej niż Pani Doktor Borowska, a nie potrafią zdiagnozować tego co dolega kobiecie. Zaryzykowałam i nie żałuję. Byłam tam pierwszy raz i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie byłam tak "fajnie" potraktowana. Pani, która zajmuje się rejestracją osób, również jest bardzo miła. Jak tylko weszłam powiedziała, że ja tu jestem chyba pierwszy raz, obdarowała mnie sympatycznym uśmiechem i założyła kartę. Później Pani Doktor osobiście wychodzi i wywołuje pacjentki wg kolejności tak jak każdy był umówiony na godzinę. Jej gabinet składa się z dwóch pomieszczeń. W pierwszym jest jej biurko, fotel do badań, usg i kozetka. Kiedy Pani Doktor przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad i odpowiedziała na szereg moich pytań (oczywiście bardzo sympatycznie i na temat, konkretnie) poprosiła mnie żebym weszła do przebieralni, która jest w jej gabinecie. Za zamkniętymi drzwiami znajduje się łazienka z bidetem, toaletą, wszelkimi mydełkami do higieny intymnej oraz umywalka i ręczniki papierowe. Ja byłam po prostu w szoku, że tak to można zorganizować. Do tej pory kiedy chodziłam do ginekologów czegoś takiego nie widziałam. No i teraz może do sedna: badanie wziernikiem- z ręką na sercu mówię Wam Panie, że jeszcze nigdy nie byłam w ten sposób badana. Zazwyczaj wizyty u ginekologa kończą się popołudniowym bólem podbrzusza od uciskania i wciskania za przeproszeniem wziernika. Tutaj badanie to po prostu przyjemność. USG również bardzo dobrej jakości. Pani Doktor zrobiła mi trzy zdjęcia wydrukowała je i poprosiła mnie, żebym się ubrała, a jak wrócę to opowie mi o tym co i jak na tych zdjęciach widać. I tak też zrobiła. Opowiedziała mi jak jest zbudowana macica, o jej wielkości o jajnikach. Pełna precyzja. Ja nie mogę dojść do siebie po tej wizycie dlatego stwierdziłam, że zamieszczę tutaj swoją opinię, bo być może ktoś będzie szukał lekarza tak jak ja. Pani Doktor w jednym słowie jest po prostu wspaniała i jako specjalista i jako osoba, a przecież to też jest szalenie ważne jak jesteśmy traktowane w takim gabinecie.

..serdecznie polecam Ewe Borowską, która jest osobą miłą, sympatyczną,do tego uważam,że jest znakomitym fachowcem.Miałam stwierdzoną nadrzerkę na całej szyjce,chociaż nie rodziłam, to inna Pani ginekolog ze szpitala kazała mi zrobić prywatnie zabieg zamrażania lub laserowego usówania nadrzerki.Na szczęscie trafiłam do Pani dr Borowskiej i po 3 wizytach mam nadrzerkę wyleczoną bez zabiegu, który wiąże się z ryzykiem powstania blizn,które z kolei mogą powodować problemy z zajściem w ciąże..Jestem Pani dr Borowskiej bardzo wdzięczna..!!!Polecam ją wszyskim kobietom i zapewniam,że będą zadowolone...

Witam!!! Obecnie Pani doktor prowadzi moją ciążę - Zgadzam się w 100% z opiniami poniżej. Miła, mądra, rzetelna, inteligentna, dokładna, delikatna. Odpowiedziała ,na każde moje pytanie- wyczerpująco. Dokładnie wytłumaczyła i wyjaśniła moje wątpliwości. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Super kontakt !! Czuję się bezpiecznie - gdyby się coś działo zawszę mogę uzyskać poradę lub konsultację - nie czekając na kolejną wizytę. Polecam !!!! w 100%

rewelacja. wywiad staranny, wypytuje o wszystkie istotne sprawy - widać że zalezy jej na jak największej ilości informacji o pacjentce. zdecydowanie nie ma klapek na oczach :) bada szczegółowo i bardzo delikatnie, zaleca badania kontrolne, przypomina o cytologii, usg jajników czy piersi. podejście kompleksowe i profesjonalne, a przy okazji leczenia nie zaczyna od najdroższych leków. zdroworozsądkowa. bardzo polecam

:) Witam. Dziś miałam właśnie pierwszą wizytę jestem bardzo bardzooo mile zaskoczona. To bardzo sympatyczna kobieta o profesjonalnym podejściu do pacjentki jest niezmiernie delikatna, po wejściu do gabinetu miną strach i wstyd Pani doktor przywitała mnie uśmiechem na twarzy. Jest wiele lekarzy ale dla mnie Pani dr Borowska jest najlepsza. Polecam wszystkim którzy mają obawy czy trafią do dobrego lekarza. Pozdrawiam.

Najlepszy lekarz na świecie!!! Serdecznie polecam :)

Najlepszy lekarz na świecie!!! Serdecznie polecam :)

Najlepszy lekarz, u jakiego dotychczas bywałam. Pani doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem, nie lekceważy żadnych niepokojących sygnałów, wszystko dokładnie tłumaczy, po każdej wizycie wychodzę spokojna o siebie i zdrowie maleństwa, dzięki jej zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów i opiekę nad pacjentką czuję się bezpieczna. Dodatkowo Pani doktor jest bardzo sympatyczną, życzliwą osobą.