lekarz Ewa Borowska

Ginekolog położnik, Cytolog

Dr Ewa Borowska to bardzo dobry specjalista.Prowadziła moją pierwszą ciążę, urodziłam zdrową córeczkę. Teraz ponownie jestem w ciąży, którą oczywiście prowadzi ten sam lekarz. Od początku wzbudziła moje zaufanie swoimi kompetencjami i indywidualnym podejściem do pacjentki. Prawdą jest, że nie ma też znaczenia czy przyjmuje w gabinecie prywatnym czy na NFZ. Mam porównanie, ponieważ podczas pierwszej ciąży chodziłam na wizyty na NFZ a teraz chodzę prywatnie.Zachowanie dokładnie takie samo.Gorąco polecam!!

Najlepszy lekarz pod słońcem. Nigdy nie zmienie ginekologa

Najlepszy lekarz pod słońcem. Nigdy nie zmienie ginekologa

Przeprowadziłam się z Gdyni do Wejherowa i musiałam znaleźć ginekologa. Trafiłam do Centrum Ginekologiczne - Ewa w Wejherowie gdzie przyjmuje dr Borowska. Od samego wejścia do ośrodka poczułam,że jestem w dobrych rękach (dzięki Pani położnej, która fachowo się mną zajęła) a nie jak w poprzednich gabinetach w Gdyni - gdzie rejestratorka patrzyła jakbym jej krzywdę robiła tym ,że do nich przyszłam. jeżeli chodzi o wizytę u dr Borowskiej to jedyne co mogę powiedzieć, że to fachowiec na najwyższym poziomie. Naprawdę najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam, którego można polecić z czystym ...

Naprawdę najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam, którego można polecić z czystym sumieniem... ponieważ prowadziła już dwie moje ciążę. Moje koleżanki specjalnie z Trójmiasta przyjeżdżają do Niej na wizyty.

Pozdrawiam Berska Magdalena

Będąc u Pani dr na wizycie państwowej spotkałam się z przemila obsługą, dokładnym badaniem ginekologicznym i wyczerpujące wyjaśnienia na wszystkie moje pytania. co mnie zdziwiło, bo do tej pory u innych ginekologow gdzie byłam prywatnie i bulilam ciężka kasę nie wyszłam tak usatysfakcjonowana ..Rewelacją, wszystkim polecam

Nie polecam, zawiodłam się po raz drugi i napewno już nie skorzystam z usług Pani Ginekolog... Potrzebowałam pilnej konsultacji - telefonicznej...no cóż - 2 dni dzwoniłam a telefonu nikt nie odebrał. Będąc w gabinecie nie zostałam profesjonalnie poinformowana o metodzie leczenia mojej choroby. Praktycznie niczego się nie dowiedziałam...

Ja byłam u pani doktor zarówno na wizycie prywatnej jak i publicznej, szczerze nie widzę różnicy. Pierwsze wrażenie nie jest miłe możliwe, że pani doktor ma taki wyraz twarzy. Jestem w 6 miesiącu ciąży prosząc o zdjęcie usg (jak każdy na pamiątkę) nie otrzymałam żadnego, bo albo dziecko za małe albo za duże.Poza tym bezprawnie pobiera za nie opłatę. Poza tym bardzo obojętna do klienta. Jak się nic nie dzieje to nie jest źle, nie mogę się wypowiedzieć jak radzi sobie z ciążami które są np zagrożone, bo to jest całkiem inna bajka.Ogólnie zastanawiam się nad zmianą lekarza, ale szczerze nikogo nie znam w Wejherowie, a jeżeli chodzi o forum opisujące ginokologów to są różne, w zależności od rodzaju ciąży.

Wszystko z olbrzymim poświęceniem i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Wszystko z olbrzymim poświęceniem i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Chodziłam do niej na początku ciąży, potem przestałam. Miałam problemy na początku ciąży (krwawienia) związane ze stanem zapalnym, ale pani doktor powiedziała, że teraz nic sie z tym nie da zrobić bo ciąża jest ważniejsza i dostałam gigantyczną dawke leku na podtrzymanie.Poszłam do innej lekarki i ta mi dała leki po których wyleczyłam stan zapalny i krwawienia ustąpiły. Jak później wyczytałam stan zapalny nieleczony w ciąży może prowadzić do poronienia.Ale zaprzestałam do niej chodzić kiedy mi powiedziała, że dziecko ledwo żyje i zapisała na prywatną wizyte.Oczywiście poszłam prywatnie, ale do kogoś innego i zdziwiony lekarz nie mógł zrozumieć mojego zdenerwowania bo wszystko było w jak najlepszym porządku, a przepisywany dufaston uznał w moim przypadku za niepotrzebny. Odstawiłam i cała ciąża przebiegała prawidłowo. Ale ile miałam nerwów przez te słowa.

Panstwowa wizyta to koszmar,a na prywatna?no coz,potakim traktowaniu nie ma sie juz ochoty i odwagi na spotkania z Pania doktor.

Doskonały specjalista - zna się na tym co robi. Podejście pani doktor jest profesjonalne i indywidualne do każdego pacjenta. Dr Borowska prowadziła ciążę - dziś mam wspaniałą córeczkę.