lek. dent. Ewa Brewczyńska

2,2
2,6
2,9
2,4

Od czego tu zacząć.... może od tego, ze NIE POLECAM! Z całą sympatia do dr Brewczynskiej jako do kobiety, człowieka muszę przyznać, że specjalistą jest słabym.... Na każdej wizycie, poświęcała mi max 5 minut!!! W sumie to zaglądała tylko do buzi i mówiła asystentce co ma mi poprawic/wymienić. Czasem zdarzało się, ze na początku wizyty mówiła, żebym przyszła za 3 tygodnie a na „do widzenia”, ze widzimy się teraz za 6 tygodni.... Jakimś ratalnym obłędem jest także to, ze pacjenci umawiani są na konkretna godzinę, jednak w praktyce okazuje się, ...

Jakimś ratalnym obłędem jest także to, ze pacjenci umawiani są na konkretna godzinę, jednak w praktyce okazuje się, ze wchodząc do gabinetu i tak trzeba przepuścić wszystkich, którzy już czekają... DRAMAT I NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!! Z czasem zaczęłam robic tak, ze zapisywalam się na bylejaką wolną godzinę, np.na 13:00, a przychodziłam 5 minut przed otwarciem gabinetu (na 9:00) i byłam wtedy przyjmowana jako pierwsza - bo pierwsza przyszłam i to nic, ze chwile po mnie przyszedł ktoś, kto rzeczywiście był umówiony na 9:00 - musiał mnie przepuścić, ponieważ obowiązuje KOLEJNOŚĆ PRZYJŚCIA! będąc już przy kwestii umawiania wizyt, nie da się nie wspomnieć o Pani asystentce - Natalii. Jest to, tak nieprzyjemna i arogancka kobieta, ze brak slow.... Traktuje pacjentów z pogarda, wyższością i chamstwem! Dodam, ze ANI RAZU płacąc, za wizytę nie dostałam paragonu :) straszna kobieta.
korytarz jest wiecznie pełen oczekujących ludzi! Gabinet ma dwa fotele obok siebie, nie oddzielone nawet żadnym parawanem! Najczęściej drzwi do gabinetu są otwarte i osoby w poczekalni patrzą na pacjentów siedzących na fotelach z otwartymi buziami, uślinionymi itp.... totalny brak komfortu!!!!!
Długo by opowiadać.......
chodziłam do dr Brewczynskiej ponad 2 lata, jednak ciagle coś było nie tak, brak postępów.... brak umiejętności wyrównania jedynek... w końcu zwątpiłam. Trafiłam na ortodonte z Opola i doznałam szoku już na pierwszej wizycie. Wizyta trwała 40-60 minut (jak z reszta każda później), dr Malinowski dokładnie oglądał zęby - za każdym razem(!!!), jak się okazało i co ujrzałam na własne oczy.... - wszystko to co przez ponad 2 lata „ustawiła” dr Brewczynska było do poprawienia :(

NIE POLECAM !

Polecam serdecznie. Pani dr przygotowała mnie do operacji dwuszczękowej, bardzo się ciesze że do pani dr przyszedłem. Dziękuje i pozdrawiam :)

Maskara. Tak jak pisali inni. Wizyta 30 sekund. Wszystko robią asystentki, Pani z recepcji nie uprzejma a przecież za darmo Nam tego nie robią, więc odrobina grzeczności by się przydała. Co wizyta Pani dr mówiła co innego. Że ściągamy za miesiąc potem przychodzisz na wizytę i że jeszcze...zamki co chwilę się odklejały a jak się dzwoniło to Pani z recepcji "przecież to nie jest problem" jakby się znała. Kasa stracona, zeby się krzywią, wada w ogóle nie wyleczona...

Niestety, ale po ponad roku leczenia się u dr Brewczyńskiej i odejściu do innego gabinetu (ze względów lokacyjnych) dowiedziałam się, że zamiast być w połowie drogi, jestem o krok do tyłu. Pani dr zdecydowanie mnie zaniedbała, a raczej mój zgryz - powinnam mieć usunięte 4 zęby. Przez to, że tak się nie wydarzyło, moje zęby zostały nadmiernie wypchnięte w przód, nie mówiąc o tym, że niewyrwane ósemki powędrowały hen hen. Niestety, ale podczas wizyt widoczony był ciągły pośpiech Pani doktor, przyjmowanie dwóch pacjentów jednocześnie nie jest dobrą praktyką. Nie wiem ...

Niestety, ale podczas wizyt widoczony był ciągły pośpiech Pani doktor, przyjmowanie dwóch pacjentów jednocześnie nie jest dobrą praktyką. Nie wiem jak jest w przypadku pozostałych pacjentów, ale ja poczułam się bardzo oszukana. Wydałam naprawdę dużo pieniędzy, a w tym momencie muszę wydać dwa razy więcej po to, aby naprawić błędy Pani dr Brewczyńskiej. Nie polecam, chyba, że lubicie być zaniedbywanie przez osoby, którym powierzacie swoje zdrowie i wygląd.

Nie polecam!!! Unikać jak ognia! Pieniądze wydane w błoto. Zniszczona płytka szlifowaniem, zęby u góry pokrzywione spowrotem. Na całe szczęście aparat na dole zdjęłam u innego ortodonty który podkleil zęby. Ceny z kosmosu, Panie pracujące są tak nie miłe ze szok. Pani Brewczyńska zagląda tylko do buzi i po 30 sekundach odchodzi. Masakra... nie życzę takich przygód największemu wrogowi!!!

Podzielam opinie poprzedników dziecko miało założony aparat przez asystentkę po 2 dniach przy żle założonym aparacie odpadł drut ,Pani doctor nieobecna (zaznaczam ,że ciągle jest na urlopie!!!!!) .Córkę strasznie boli szczęka przez uwierający drut i usłyszałam odpowiedz,że mam czekać 2 tyg -zgłaszam sprawę do izby lekarskiej izwrot pieniędzy.Żałuję,że wcześniej nie czytałam opinii na jej temat ,dziecko uniknęło by stresu i cierpienia.Nie polecam i przestrzegam innych>>>>>>>

Aparat na gorze miałam nosić Max rok nosiłam 2,5 roku zdjęłam kilka miesięcy temu i mimo noszenia aparatu na noc zęby się skrzywily! Koszt leczenia biorąc pod uwagę ze nadal mam aparat na dole przekroczył już 10000 zł. Po zdjęciu aparatu który uszkodził mi płytkę zęba pani Ewa pokryła mi ząb szkliwem który różni się kolorem jest nie równo nałożony i wyglada ohydnie. Zastanawiam się tylko czy mogę bez konsekwencji zmienic lekarza.

Niestety dzisiaj nie mam wątpliwości, co do tego że źle wybrałam dziecku ortodontę. Wizyty trwają 5 minut, jak wyżej pisano. Ale najbardziej zastanawiające jest to, że ta pani za każdym razem mówi co innego i wmawia dziecku , że nie nosi aparatu. Trzy lata leczenia były bez sensu . W dodatku jest niemiła, a wręcz opryskliwa. A dzisiaj przeszła już wszelkie granice. Absolutnie odradzam!

Leczę się u Pani Ewy około roku, jestem bardzo nie zadowolona!! Szczerze odradzam wszystkim leczenie u tej Pani!! Wizyty trwają po 5minut maksymalnie. Na każdej wizycie słyszę coś innego. Leczenie miało trwać 8 miesiecy według Pani Ewy, po roku nie widać prawie żadnych zmian. Niedawno uslyszalam, ze bedziemy za niedlugo sciagac aparat mimo tego ze zęby są nadal krzywe. Dodam jeszcze, że moja wada byla naprawde mała! Mysle nad zmianą ortodonty, poniewaz to co sie dzieje to jest kpina, wydac tyle pieniedzy i byc niezadowolnym.. Nie mam pojecia jak Pani Ewa radzi sobie z powazniejszymi wadami... Niestety ale żałuje że założyłam ten aparat.

Również nie polecam, wizyty trwają kilka minut, więc niewiele można się dowiedzieć, wszystko jest bardzo szybko i "po łebkach". Pani doktor zawsze nam wmawia ,że dziecko nie nosi aparatu, chociaż zakłada go bardzo rzetelnie. Personel jest niemiły. Gdyby nie umowa z NFZ niewielu byłoby pacjentów.