lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!

Pani Doktor, to lekarz z wielkim powolaniem...zrobila na nas niesamowite wrazenie, bo malo ktory lekarz obecnie poswieca malemu pacjentowi ponad 2 godziny w trakcie trwania wizyty, pyta o doslownie wszystko i prowadzi rodzica za reke, wspiera porada telefoniczna o kazdej porze dnia i nocy w dodatku nieodplatnie, a do tego potrafi przyjac dziecko nawet wtedy kiedy sama niedomaga zdrowotnie. Brzmi niewiarygodnie prawda? ale okazuje sie , ze Kochani sa jeszcze tacy lekarze... z wielka wdziecznoscia, rodzice 2 letniego atopika Oliverka

MAM TROJKE DZIECI I WSZYSTKIE CHORUJA NA ASTME RAZEM Z DZIECMI BARDZO LUBIMY JEZDZIC DO PANI DOKTOR JEST BARDZO SYMPAYYCZNA I BARDZO MILA POTRAFI DOBRZE WYTUMACZYC NA CZYM POLEGA LECZENIE ASTMY I ALERGI MOZNA W KAZDEJ CHWILI DO NIEJ DZWONIC ROWNIEZ NA JEJ NUMER PRYWATNY I PROSIC O PORADY CO ROBIC GDY NASILAJA SIE OBJAWY CHOROBY ODBIERA ZAWSZE TELEFON NAWET GDY TO JEST NOC

takich lekarzy nie ma jak Pani Dr.Brodzińska jeta najlepsza

takich lekarzy nie ma jak Pani Dr.Brodzińska jeta najlepsza

Pani Dr jest bardzo dobrym lekarzem z powałania,naprawde polecam!

Pani Dr jest bardzo dobrym lekarzem z powałania,naprawde polecam!

Polecam panią doktor wszystkim mamom zatroskanym o swoje maluchy!!!!! Bardzo dobry lekarz. Lekarz z powołania.

Pani doktor jest świetnym człowiekiem i lekarzem. Ma odpowiednie podejście zarówno do dzieci jak i do rodziców.Siedzieliśmy u niej ponad godzinę i wszystko dokładnie tłumaczyła. Gorąco polecam panią doktor.

Do panie Brodzińskiej jeździmy od wielu lat, ja i moi znajomi, lubimy ja nie tylko za to , ze trafnie stawia diagnozy, lecz za to ze jest bardzo miła i ma dobre podejscie do dzieci, dziekuję

Polecam serdecznie.Pani doktor wyleczyła moją córkę ze 100 razy i to bez podawania antybiotyków ,gdzie inna lekarka w ten sam dzień nie widziała innego wyjścia niż antybiotyk.Kochana kobieta i dobry lekarz.Mam do niej ogromne zaufanie.

super lekarz leczyłem sie u pani doktor nowackiej teraz leczę swoje dzieci

super lekarz leczyłem sie u pani doktor nowackiej teraz leczę swoje dzieci

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Kołobrzeg"?

Kołobrzeg

Regionalny Szpital w Kołobrzegu