lekarz Ewa Brzeska

1,3
1,8
1,8
1,2

Poszlam do pani doktor z 2 dzieci . corka dzien wczesniej dostala wysypki. A syn juz kilka miesiecy mial rozowawe policzki. Diagnoza ta sama alergia pojarnowa. I dieta kazala weliminowac mleko i przetwory, przenice gluten , cytrusy, slodycze, surowe warzywa i owoce ,pomidory,papryke zero produktow przetworzonych... Za to moga jesc kasze gryczana, jaglana ,ryz , z mies: indyka , warzywa gotowane i jablko tylko jesli bedzie prazone. Corka lat 4 syn rok . doszlam do innej pani dermatolog . corka ma alergie ale kontaktowa na mydlo jak sie okazalo. A syn zapisany jest na inny termin. Dla mnie paranoja !! Lekarka najwyrazniej pomylila sie z powolaniem albo powinna przejsc na emeryture. Mogla doprowadzic 2 moich dzieci do anemi. Produkty ktore pozwolila jesc zawieraja bardzo malo witamin , mineralow... NIEPOLECAM

Nie polecam! Leczyłam się u pani doktor przez prawie 2 lata na trądzik przyjmowałam serię zastrzyków efekt był bardzo znikomy i krótko trwały. Potem, pani doktor stwierdziła, że ona nic nie poradzi musze udać się do ginekologa i brać hormony. Znalazłam dobra panią dermatolog na ul.Piękniej w Warszawie po 6 miesiącach pozbyłam się problemu i do tej pory a minęło już 6 lat praktycznie nie mam problemu z tądzikiem.

póki co chodzę d niej dwa miesiące z nadzieja bo w koncu jak tłumaczy w dwa dni trądziku nie wylecze, ale to tylko nadzieja bo rezultatów po 2 miesięcznej kuracji jak nie było tak nie ma, chyba musze lekarza zmienić tylko na jakiego jak tu nie ma żadnych pozytywnych opini. jeju jak już nie chce tego trądziku i blizn!mam dość! może mi ktoś coś polecić bądż kogoś?????????bede wdzieczna.

odradzam tego lekaza wszystkim. ona wszystko wie najlepiej i nie da sie jej nic przetłumaczyć. Za taka cene powinna być bardziej przyjemna i przede wszystkim powinna pomuc!

Pani lekarz nie dość, że była nieprzyjemna to jej diagnoza oraz terapia polegała na: nie wiadomo co to jest i najlepiej to obserwować. Sama więcej się domyśliłam co mi dolega niż dowiedziałam się od tej Pani.Przyszłam do niej z 3 problemami skórnymi i z 3 wyszłam. Diagnozą na wysypkę na całym ciele: proszę jeść tylko gotowaną marchewkę, gotowany drób i ryż i powoli wprowadzać poszczególne produkty i zobaczyć po czym wystąpi wysypka. A wysypka była spowodowana uczuleniem miejscowym albo na tkaninę, albo na detergenty i zniknęła po prostu po kliku dniach brania wapna i smarowania maścią, którą miałam w domu i przeczytałam w ulotce, ze może pomóc.Z cystą Pani kazała przyjść jak urośnie większa, to się wtedy pomyśli, a z czymś z czym walczyłam wiele lat, co wyglądało jak jakieś poparzenie na twarzy, też zostałam bez diagnozy z lekami sterydowymi, które nic nie pomogły. Myślę, droga Pani, że czas na emeryturę! Proszę dać szansę młodym lekarzom, na których z utęsknieniem w Otwocku czekamy. W imieniu pacjentów (bo mój wpis tutaj nie jest tylko moją opinią)na szczęście była pacjentka.

nie polecam, gdy przyszedłem do tej Pani miałem trądzik dziś po roku mam taki sam trądzik lecz doszły przebarwienia i blizny. żałuję że poszedłem do tego "lekarza" ta osoba nigdy nie przepisuje antybiotyków (na dłuższą metę) co najwyżej HOMEOPATIĘ. przez rok od sierpnia do sierpnia leczyła mnie jedynie żelami (isotrex, isotrexin, zineryt) na początku unidox przez 2tyg.... cysty kazała okładać sodą a później wyciskać